| Ürün adı | SMC elektro-pnömatik valf konumlandırıcısı IP8000 |
|---|---|
| medya sıcaklığı | yüksek sıcaklık |
| Basınç | Yüksek baskı |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila 55 ° C (-4 ila 122 ° F) |
| Ağırlık | Yaklaşık 2.9 lbs (1330 gram) |
| Ürün adı | FOXBORO SRI990 valf konumlayıcı ve pnömatik valf aktüatörü ile Çin marka kontrol valfi |
|---|---|
| Modeli | Foxboro SRI990 |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Basınç | Yüksek basınç |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 55°C (-4 ila 122°F) |
| Programlama Dili | G kodu/C/C++/Python |
|---|---|
| giriş sayısı | 20 |
| Kontrol Aralığı | 6 In. 6 inç Wc To 1000 Psig Wc'den 1000 Psig'e kadar |
| Aktüatör Boyutu | 2-12 İnç |
| Kontrol Seçenekleri | manuel/otomatik |
| Giriş sinyali | 3-15 psi pnömatik veya 4-20 mA elektrik sinyali |
|---|---|
| Standart çalışma sıcaklığı | -20°C ila 70°C, istek üzerine özel aralık mevcuttur |
| CV Maksimum Düşük Akış | ND 1/4" giriş 0,34 çıkış 0,34; ND 1/2" giriş 0,637 çıkış 0,79 |
| Besleme Bağlantısı | SA/CL-2 için ND 1/4", SA/CL-1 için ND 1/2" |
| Tedarik baskısı | 2,5 ila 7 bar |
| Başvuru | Genel |
|---|---|
| Güç | Pnömatik |
| Yapı | Kontrol |
| Güç kaynağı | Pnömatik, manuel |
| Aktarma | Yay dönüşlü, Lineer |
| Montaj Tipi | Döner veya doğrusal kontrol vanalarına doğrudan veya uzaktan montaj |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART (Otoyol Adreslenebilir Uzaktan Dönüştürücü) |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
| Hava Besleme Basıncı | 1.4 ila 7 bar (20 ila 100 psi) |
| Ürün adı | Yaklaşık. 0,4 kg/saat (1,4 barda) |
| Ürün adı | Kontrol Vanası Konumlandırıcı |
|---|---|
| Modeli | Foxboro SRI990 |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Basınç | Yüksek basınç |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 55°C (-4 ila 122°F) |
| Giriş sinyali | 30 VDC ile 4 ila 20 mA DC sabit akım |
|---|---|
| Tedarik baskısı | Aktüatör gereksiniminin 0,3 bar (5 psi) üzerinde |
| Tedarik Ortamı | Hava veya Doğal Gaz |
| Bağımsız Doğrusallık | Çıkış sinyali aralığının ± yüzde 2'si |
| Histerezis | Açıklığın yüzde 0,6'sı |
| Giriş Koruması | IP66 |
|---|---|
| Giriş sinyali | 4 ~ 20 mA DC |
| Ev materyalleri | Alüminyum |
| Oyunculuk Türü | Tek / Çift |
| doğrusallık | ± %0,5 FS |
| medya sıcaklığı | Yüksek sıcaklık, düşük sıcaklık, orta sıcaklık, normal sıcaklık |
|---|---|
| Histerezis | ≤0,3 % |
| Koruma derecesi | IP 66/NEMA 4X |
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
| Statik yıkım sınırı | 100 MA |