| Supply power | 4 to 20mA, Loop powered |
|---|---|
| Electrical connections | PF 1/2,NPT 1/2,M20x1.5 |
| Output Range | 0-7 bar (0- 100 psi) |
| Supply pressure | 1.4 to 7 bar (20 to 100 psi) |
| Pneumatic connections | PT 1/4,NPT 1/4 |
| Giriş basıncı | 1,4...6 bar |
|---|---|
| Çalışma için ortam hava sıcaklığı | -40...80 °C (-40...176 °F) |
| İletişim limanı protokolü | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
| IP koruma derecesi | IP66 |
| Maksimum Basınç | 6bar ,90psi |
| Ayar noktası | 4 ila 20 mA |
|---|---|
| Valf yolculuğu | 3.6 ila 300 mm |
| Açılma açısı | 24 ila 100° |
| Malzeme | Çelik |
| İletişim | HART® saha iletişim protokolü |
| Ayar noktası | 4 ila 20 mA |
|---|---|
| Valf yolculuğu | 3.6 ila 300 mm |
| Açılma açısı | 24 ila 100° |
| Malzeme | Çelik |
| İletişim | HART® saha iletişim protokolü |
| doğal özellikleri | bobinli |
|---|---|
| Model numarası | 221 |
| Marka | ASCO |
| Menşe yeri | Amerika |
| Ambalaj bilgileri | Dış ticaret için ahşap kutular, IPPC sterilize ahşap kutular ve ihracat gümrük muayenesi gerektirmey |
| Giriş sinyali | 4~20mA DC |
|---|---|
| İç direnç | 500Ω (20mA DC) |
| Baskı uygulamak | 0.14~0.7Mpa |
| Felç | 10~150mm 0~90º |
| Hava Bağlantısı | PT1/4, NPT1/4 |
| Ayar noktası | 4 ila 20 mA |
|---|---|
| Valf yolculuğu | 3.6 ila 300 mm |
| Açılma açısı | 24 ila 100° |
| Malzeme | Çelik |
| İletişim | HART® saha iletişim protokolü |
| Ayar noktası | 4 ila 20 mA |
|---|---|
| Valf yolculuğu | 3.6 ila 300 mm |
| Açılma açısı | 24 ila 100° |
| Malzeme | Çelik |
| İletişim | HART® saha iletişim protokolü |
| Ayar noktası | 4 ila 20 mA |
|---|---|
| Valf yolculuğu | 3.6 ila 300 mm |
| Açılma açısı | 24 ila 100° |
| Malzeme | Çelik |
| İletişim | HART® saha iletişim protokolü |
| Ayar noktası | 4 ila 20 mA |
|---|---|
| Valf yolculuğu | 3.6 ila 300 mm |
| Açılma açısı | 24 ila 100° |
| Malzeme | Çelik |
| İletişim | HART® saha iletişim protokolü |