| Ürün adı | Basınç kontrol valfi EDP300 serisi akıllı konumlandırıcı için Konum Ana ABB dijital valf konumlandır |
|---|---|
| Marka | ABB |
| modeli | EDP300 |
| aile | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | basınç düzenleyiciler |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar 20-90 Psi |
| Pnömatik çalışma | Tek Oyunculuk Çift Oyunculuk |
| Model numarası | SRI990 |
| Doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |
| Tip | Kollu Düzenleme Vanası |
|---|---|
| Boyut | 1-1/2" ~ 20" |
| Basınç Değeri | ANSI Sınıfı 150 ~ 2500 |
| Gövde Malzemesi | Karbon çelik, paslanmaz çelik, alaşım çelik, dubleks çelik |
| Döşeme Malzemesi | Paslanmaz çelik, alaşım çelik, dubleks çelik |
| Uygulama | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Medya Sıcaklık | yüksek sıcaklık |
| Basınç | orta Basınç |
| Güç | Pnömatik |
| doğal özellikleri | Doğrusal |
|---|---|
| Menşe yeri | Amerika |
| Model numarası | 4411 |
| Marka | Masoneilan |
| Ambalaj bilgileri | Dış ticaret için ahşap kutular, IPPC sterilize ahşap kutular ve ihracat gümrük muayenesi gerektirmey |
| Liman | Çin'deki Ana Limanlar |
|---|---|
| Kurulum | herhangi bir açı |
| Karar | ≤ %0,25 |
| Doğruluk | ±0,1 mm |
| Akış özelliği | Doğrusal |
| Montaj Tipi | Döner veya doğrusal kontrol vanalarına doğrudan veya uzaktan montaj |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART (Otoyol Adreslenebilir Uzaktan Dönüştürücü) |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
| Hava Besleme Basıncı | 1.4 ila 7 bar (20 ila 100 psi) |
| Ürün adı | Yaklaşık. 0,4 kg/saat (1,4 barda) |
| Ürün adı | 67CFR Filtre Regülatörlü Fisher DVC6200 Valf Konumlandırıcılı Çin Pnömatik Dijital Kontrol Vanası |
|---|---|
| Marka | Balıkçı |
| Modeli | RSS |
| Tehlikeli Alan Sınıflandırması | Ex h IIC Tx Gb |
| Kesinlik | 0,15 |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
|---|---|
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
| Model numarası | DVC2000 |
| Teşhis | - Evet. |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, PED, UL, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, ANZEx |
| Uygulama | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Medya Sıcaklık | Düşük sıcaklık |
| Basınç | orta Basınç |
| Güç | Pnömatik |