| Ürün Adı | Çin Pnömatik Kontrol Valfi Valf Denetleyicisi Fisher DVC6205+DVC6215 Uzaktan Seyahat Sensörü Bölünmü |
|---|---|
| Marka | Fisher Emerson |
| Model | Fisher DVC6205+DVC6215 |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | pozisyoner |
| Ürün adı | Masoneilan SVI2-22123121 SVI2-21123111 Valf Konumlandırıcı ve Tissin TS300 TS305 Filtre Regülatörü i |
|---|---|
| Modeli | SVI2-21113111 SVI2-21123121 SVI2-22123121 SVI2-21123111 |
| Boyut | 3/4 "ila 8" |
| Tedarik | Film, Müzik, Haber |
| Marka | Masonel |
| Teşhis | Seyahat, baskı, tedarik izleme |
|---|---|
| Konut malzemesi | Epoksi kaplamalı alüminyum alaşım |
| Çıkış basıncı | Tedarik baskısının 0 -% 100'ü |
| Entegre güçlendirici | İsteğe bağlı (yüksek hızlı uygulamalar için) |
| Tehlikeli Alan Sertifikasyonu | ATEX, IECEx, FM |
| Tedarik baskısı | Min 1,5 bar; maksimum 7 bar (101 psig) |
|---|---|
| Muhafaza derecesi | IP66 |
| Hava Tüketimi | 0,06-0,12 Nm³/saat |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila 80°C (-40°F ila 176°F) |
| Güç kaynağı | 8,5-30 VDC |
| Saklama Sıcaklığı Limitleri | -58° F ila 185° F (-50° C ila 85° C) |
|---|---|
| Besleme Basıncı Etkisi | Psi Birimi Başına %0,05 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| tekrarlanabilirlik | ± %0,3 Tam Açıklık |
| Sıcaklık Etkisi | < 0.005% /° F Typical; < %0,005 /° F Tipik; -40° F To 180° F (< 0.01% /° C |
| Ürün Adı | Neles ND7000 Serisi Akıllı Valf Denetleyicisi |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| İletişim | HART |
| Koruma sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Teşhis | - Evet. |
| Saklama Sıcaklığı Limitleri | -58° F ila 185° F (-50° C ila 85° C) |
|---|---|
| Besleme Basıncı Etkisi | Psi Birimi Başına %0,05 |
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Tekrarlanabilirlik | ± %0,3 Tam Açıklık |
| Sıcaklık Etkisi | < 0.005% /° F Typical; < %0,005 /° F Tipik; -40° F To 180° F (< 0.01% /° C |
| Valf tipi | Küresel Vana, Kelebek Vana, Diyaframlı Vana |
|---|---|
| Tedarik baskısı | 20 ila 100 psi (filtrelenmiş, kuru, yağsız hava) |
| Hava Tüketimi | 0,9 SCFM @ 20 psi |
| Hava bağlantıları | 1/4 "npt |
| Çalışma Sıcaklığı | -4 ila 176°F |
| Akış özelliği | Doğrusal |
|---|---|
| Karar | ≤ %0,25 |
| Giriş Basıncı Değeri | 210 psi (15 bar) |
| Voltaj | 110V/220V |
| Doğruluk | ±0,1 mm |
| İletişim Protokolü | 4-20 mA HART |
|---|---|
| Çıkış sinyali | 145 psig'e kadar pnömatik basınç (10 bar) |
| Koruma derecesi | IP66/IP67 (toz geçirmez ve suya dayanıklı) |
| Güç kaynağı | 24V DC (analog kontrol için minimum 9.5V, Hart için 10V) |
| Doğruluk | ±% 0.50 çıkış aralığı (bağımsız doğrusallık) |