| Ürün adı | Basınç Kontrol Vanası Akıllı Konumlandırıcı için Samson Dijital Valf Konumlandırıcısı 3725 |
|---|---|
| Marka | Samson |
| Model | 3725 |
| Büyük | Alüminyum / paslanmaz çelik |
| Vana stili | pozisyoner |
| Depolama Sıcaklığı Sınırları | -58 ° F ila 185 ° F (-50 ° C ila 85 ° C) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Etkisi | PSI birimi başına% 0.05 |
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM, OBM |
| Tekrarlanabilirlik | ±% 0.3 tam aralık |
| Sıcaklık etkisi | <0.005 /° F tipik; -40 ° F ila 180 ° F (<0.01 /° C) |
| Bağlantı türü | Alın Kaynaklı, Flanşlı |
|---|---|
| Akış Yolu | Düşük basınç düşüşüne sahip S şekilli akış yolu |
| Akış Aralığı | 50:1 yüksek aralık |
| Akış özelliği | GB/T 4213-2008 standardıyla uyumlu |
| Kontrol doğruluğu | Histerezis ve temel hata ≤%1,5 konumlayıcıyla |
| Çalışma Sıcaklığı Menzil | -40°C ila +85°C |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART (isteğe bağlı) |
| Tekrarlanabilirlik | ≤%0,5 |
| Muhafaza koruması | IP66 / NEMA 4x |
| Hava Tüketimi | Düşük tüketimli tasarım |
| Saklama Sıcaklığı Limitleri | -58° F ila 185° F (-50° C ila 85° C) |
|---|---|
| Besleme Basıncı Etkisi | Psi Birimi Başına %0,05 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| tekrarlanabilirlik | ± %0,3 Tam Açıklık |
| Sıcaklık Etkisi | < 0.005% /° F Typical; < %0,005 /° F Tipik; -40° F To 180° F (< 0.01% /° C |
| Saklama Sıcaklığı Limitleri | -58° F ila 185° F (-50° C ila 85° C) |
|---|---|
| Besleme Basıncı Etkisi | Psi Birimi Başına %0,05 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| tekrarlanabilirlik | ± %0,3 Tam Açıklık |
| Sıcaklık Etkisi | < 0.005% /° F Typical; < %0,005 /° F Tipik; -40° F To 180° F (< 0.01% /° C |
| Saklama Sıcaklığı Limitleri | -58° F ila 185° F (-50° C ila 85° C) |
|---|---|
| Besleme Basıncı Etkisi | Psi Birimi Başına %0,05 |
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Tekrarlanabilirlik | ± %0,3 Tam Açıklık |
| Sıcaklık Etkisi | < 0.005% /° F Typical; < %0,005 /° F Tipik; -40° F To 180° F (< 0.01% /° C |
| ANSI Sınıfı | 150 ila 2500 |
|---|---|
| Std. Malzemeler | Dökme Demir, Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik, Monel |
| Garanti | 1 yıl |
| Koltuk tapası contası | Metal Conta/Yumuşak Conta/Yüksek Performanslı Metal Conta |
| Boyut | 1/2 |
| Ürün Adı | Masoneilan Dijital Valf Konumlandırıcısı |
|---|---|
| Sinyal - İletişim | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Teşhis | Standart teşhis; gelişmiş teşhis |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Özellikleri | Temassız Konum Algılama Teknolojisi |
| Çalışma Sıcaklığı Menzil | -40°C ila +85°C |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART (isteğe bağlı) |
| Tekrarlanabilirlik | ≤%0,5 |
| Muhafaza koruması | IP66 / NEMA 4x |
| Hava Tüketimi | Düşük tüketimli tasarım |