| Giriş sinyali aralığı | 4-20 mA (bölünmüş aralık minimum genlik 8 mA) |
|---|---|
| Hava Temini | 20 ila 100 psig (aktüatör yay aralığının 5 ila 10 psi üzerinde ayarlayın) |
| Aktüatör inme | 20 mm ila 150 mm veya 55° ila 90° |
| Aksiyon | Tek Etkili/Arızalı Havalandırma/Çift Etkili |
| Çalışma Sıcaklığı | -4 °F ila +158 °F |
| Vana Tipi | Kontrol Vanası Parçası |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| brand name | Fisher |
| Garanti | 1 yıl |
| Model Numarası | DVC6200, DVC2000, 3582, 3610, 3570 |
| Vana Tipi | Kontrol Vanası Parçası |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| brand name | Fisher |
| Garanti | 1 yıl |
| Model Numarası | DVC6200, DVC2000, 3582, 3610, 3570 |
| Malzeme | Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Vana boyutu | NPS1-20 |
| aktüatör | Pnömatik ve Eletrik |
| Ambalaj bilgileri | Deniz ve hava gemisi için standart ambalaj |
| Teslim süresi | 90 gün |
| Saklama Sıcaklığı Limitleri | -58° F ila 185° F (-50° C ila 85° C) |
|---|---|
| Besleme Basıncı Etkisi | Psi Birimi Başına %0,05 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| tekrarlanabilirlik | ± %0,3 Tam Açıklık |
| Sıcaklık Etkisi | < 0.005% /° F Typical; < %0,005 /° F Tipik; -40° F To 180° F (< 0.01% /° C |
| Saklama Sıcaklığı Limitleri | -58° F ila 185° F (-50° C ila 85° C) |
|---|---|
| Besleme Basıncı Etkisi | Psi Birimi Başına %0,05 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| tekrarlanabilirlik | ± %0,3 Tam Açıklık |
| Sıcaklık Etkisi | < 0.005% /° F Typical; < %0,005 /° F Tipik; -40° F To 180° F (< 0.01% /° C |
| Ürün Adı | Basınç kontrol valfi EDP300 serisi akıllı pozisyoner için Position Master ABB dijital valf pozisyone |
|---|---|
| Marka | ABB |
| Model | EDP300 |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | basınç regülatörleri |
| Saklama Sıcaklığı Limitleri | -58° F ila 185° F (-50° C ila 85° C) |
|---|---|
| Besleme Basıncı Etkisi | Psi Birimi Başına %0,05 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| tekrarlanabilirlik | ± %0,3 Tam Açıklık |
| Sıcaklık Etkisi | < 0.005% /° F Typical; < %0,005 /° F Tipik; -40° F To 180° F (< 0.01% /° C |
| İletişim Protokolü | 4-20 mA HART |
|---|---|
| Çıkış sinyali | 145 psig'e kadar pnömatik basınç (10 bar) |
| Koruma derecesi | IP66/IP67 |
| Güç kaynağı | 24VDC |
| Teşhis fonksiyonları | Gerçek Zamanlı Valf Sağlık İzleme ve Performans Diyagnostiği |
| Advanced Self‑Diagnostics | Continuous monitoring of valve deviation, supply pressure, and internal health |
|---|---|
| Operating Temperature | –40 °C to +85 °C |
| Housing Material | Aluminum alloy with corrosion‑resistant coating |
| Wide Supply Pressure Range | 20–100 psi (1.4–6.9 bar) for versatile actuator compatibility |
| Explosion‑Proof Rating | Class I Div 1 (NEC), ATEX Zone 1 |