| Güç kaynağı | Döngü 4-20mA kontrol sinyalinden güç alır |
|---|---|
| Yük Gerilimi | 20 mA DC'de 11,0 VDC / 4 mA DC'de 10,0 VDC |
| Oyunculuk tipi | Tek veya çift |
| Tedarik Ortamı | Hava veya nitrojen |
| Dijital İletişim | HART7 |
| Tedarik baskısı | 1,4 ila 6 bar (20 ila 90 psi) |
|---|---|
| Perm. çalışma gerilimi | 9 ila 32 V DC, veri yolu hattı üzerinden güç kaynağı |
| Histerezis | % ≤ 0,3 |
| Hassasiyet | ≤ %0,1 |
| İzin verilen ortam sıcaklığı | -40 ila +80 °C, metal kablo rakorlu |
| Giriş sinyali aralığı | 4-20 mA (bölünmüş aralık minimum genlik 8 mA) |
|---|---|
| Hava Temini | 20 ila 100 psig (aktüatör yay aralığının 5 ila 10 psi üzerinde ayarlayın) |
| Aktüatör inme | 20 mm ila 150 mm veya 55° ila 90° |
| Aksiyon | Tek Etkili/Arızalı Havalandırma/Çift Etkili |
| Çalışma Sıcaklığı | -4 °F ila +158 °F |
| Akış özellikleri | Değiştirilmiş eşit yüzde, doğrusal |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | Düşük sıcaklık (-40F), yüksek sıcaklık (250F) |
| İşlem Bağlantı Türü | Flanşlı |
| Kritik Hizmet | Kavitasyon, Gürültü Azaltma |
| Kapatma Sınıfı | Sınıf IV (FCI 70-2), Sınıf VI (FCI 70-2) |
| Ürün adı | samson pozisyoner valf Tip 3731-3 3730-2 3730-3 3730-4 3730-5 ve valf için dijital pozisyoner |
|---|---|
| Marka | SAMSON |
| Modeli | 3730 |
| Matrial | Alüminyum / paslanmaz çelik |
| Valf stili | pozisyoner |
| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Model numarası | DVC6200 |
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Sinyal Girişi | 4 ~ 20 Ma (Hart) |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı aralığı | -40 ila +85 °C |
| Pnömatik basınç | 1.4 ~ 8 bar (20 ~ 115 psi) |
| Koruma | IP66 |
| Ambalaj bilgileri | Karton + ahşap sandık + koruyucu ambalaj |
| Çalışma Sıcaklığı | -52 ila 85 ° C (-62 ila 185 ° F) |
|---|---|
| Akım sinyal çıkışı | 4 - 20 Ma |
| Güç Kaynağı | İki telli, 4 - 20 mA, 10,0 - 30,0 VDC |
| Güç kaynağı aralığı | 12.5 ila 40 VDC (tipik olarak 24 VDC) |
| İletişim protokolü | HART protokolü |
| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Model numarası | DVC2000 |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Montaj tipi | Entegre Montajlı |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Model numarası | DVC6200 |
| Montaj tipi | Entegre Montajlı |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |