| İsim | Flowserve Pnömatik Valf Konumlandırıcı Logix 3200MD |
|---|---|
| Marka | akış hizmeti |
| modeli | LOGIX 3200MD |
| iletişim | hart protokolü |
| Maksimum Gerilim | 30.0 VDC |
| Ürün Adı | FOXBORO SRI990 valf konumlayıcı ve pnömatik valf aktüatörü ile Çin marka kontrol valfi |
|---|---|
| Modeli | Foxboro SRI990 |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Basınç | Yüksek basınç |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 55°C (-4 ila 122°F) |
| Ürün adı | FOXBORO SRI990 valf konumlayıcı ve pnömatik valf aktüatörü ile Çin marka kontrol valfi |
|---|---|
| Modeli | Foxboro SRI990 |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Basınç | Yüksek basınç |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 55°C (-4 ila 122°F) |
| Adı | Neles Valve Positioner NDX Mesto ve pnematik aktüatör ile Çin kontrol valfi |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam Sıcaklığı |
| Basınç | Orta basınç |
| Güç | Pnömatik |
| Product name | Chinese Globe Control Valve with Masoneilan SVI2-22123121 SVI2-21123111 Valve Positioner and Tissin TS300 TS305 Filter Regulator |
|---|---|
| Model | SVI2-21113111 SVI2-21123121 SVI2-22123121 SVI2-21123111 |
| Size | 3/4" through 8" |
| SUPPLY | Pneumatic |
| Brand | Masonelian |
| Ürün Adı | Kore Malı Orijinal Tissin TS800/TS805 Serisi Akıllı Pozisyoner ve SMC AW20 Filtre Regülatörlü Pnömat |
|---|---|
| Marka | Tisin |
| Model | TS800 |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | pozisyoner |
| Ürün Adı | FOXBORO SRI990 Valve Positioner ve Pneumatic Valve Actuator ile Çinli Pnematik Kontrol Valfi |
|---|---|
| Marka | FOXBORO |
| Model | ROM |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | Aktüatör |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Sıcaklıklar | -10 ° C ila 200 ° C (14 ° F ila 392 ° F) |
| baskılar | 150 sınıfı |
| Adı | Flowserve küresel vanalar paslanmaz çelik vana AKH3 Koso EP1000 serisi vana pozisyoner ile kontrol v |
| Modeli | AKH3 |
| Adı | Flowserve küresel vanalar paslanmaz çelik vana AKH2A Koso EP1000 serisi vana pozisyoner ile kontrol |
|---|---|
| Marka | ATOMAC |
| Modeli | AKH2A |
| Alt-Tip | astarlı |
| Vana tipi | küresel vana |
| ad | Kelebek l vanalar D3 dijital konumlayıcılı Big Max BX2001 kontrol vanası |
|---|---|
| model | Maksimum BX2001 |
| Valf tipi | Kelebek vana |
| Alt Tipi | Çift Ofset |
| boyutları | DN 50 ila 900 NPS 2 ila 36 |