| Liman | Çin'deki Ana Limanlar |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Ambalaj türü: karton kutu Boyut: Ağırlık: Yaklaşık. 3582: 2,5 kg/set (5,5 pound) 3582i: 3,6 kg/s(8 p |
| Yetenek temini | Haftada 100 Set/Set |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Fisher |
| Ayar noktası | 4 ila 20 mA |
|---|---|
| Valf yolculuğu | 3.6 ila 300 mm |
| Açılma açısı | 24 ila 100° |
| Malzeme | Çelik |
| İletişim | HART® saha iletişim protokolü |
| İletişim Protokolü | HART7 |
|---|---|
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Çalışma sıcaklığı | Standart sıcaklık, aşırı sıcaklık |
| Durum | Yeni |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC, 24 VDC |
| İletişim protokolü | Hart |
|---|---|
| Teşhis | Evet |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Tedarik medyası | Hava, doğal gaz, azot |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Giriş sinyali aralığı | 4 - 20mA nominal |
|---|---|
| Maksimum hava besleme baskısı | 7Bar G |
| Minimum hava besleme baskısı | 1.4Bar G |
| Çalışma sıcaklığı | -10 ° C - 80 ° C |
| Minimum Giriş Sinyali (Döngü - Powered) | 3.6mA |
| Ürün adı | ANSN sürüm BR26e Pnömatik kontrol vanası ile Sınıf 150 ila Sınıf 300 basınç oranı ve FISHER 3620JP p |
|---|---|
| Marka | Samson |
| Modeli | BR 26e - pnömatik - ANSI |
| Matrial | alaşımlı çelik |
| Vana stili | küresel vana |
| Ürün adı | ROTORK YTC akıllı konumlayıcı ytc 3300 serisi konumlandırıcılı elektrikli kontrol vanası pnömatik ko |
|---|---|
| Marka | ROTORK |
| Modeli | YT-3300 |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | pozisyoner |
| Ürün adı | Samson 3221 series Globe FISHER 3582i valf konumlandırıcılı pnömatik kontrol valfı |
|---|---|
| Marka | Samson |
| Modeli | 3221 serisi |
| Matrial | alaşımlı çelik |
| Vana tarzı | Küre vana |
| Ürün Adı | 3766,3767 Valve Positioner ile samson kontrol valfi |
|---|---|
| Marka | SAMSON |
| Model | XYZ-123 |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| tork | 34~13500Nm |
| Ürün adı | Samson 3241、3241-1、3241-7 FISHER DVC2000 3582i dijital vana konumlandırıcılı pnömatik kontrol vanası |
|---|---|
| Marka | Samson |
| Modeli | 3241,3241-1,3241-7 |
| Matrial | alaşımlı çelik |
| Vana tarzı | Küre vana |