| Ürün adı | Samson 3222 series FISHER 3582i valf konumlandırıcılı pnömatik kontrol valfı |
|---|---|
| Marka | Samson |
| Modeli | 3222 serisi |
| Matrial | alaşımlı çelik |
| Vana tarzı | Küre vana |
| Ürün adı | Samson 3349- FISHER DVC2000 dijital valf konumlandırıcılı DIN Pnömatik kontrol vanası |
|---|---|
| Marka | Samson |
| Modeli | 3349- DIN |
| Matrial | alaşımlı çelik |
| Vana tarzı | Küre vana |
| Tedarik | Pnömatik |
|---|---|
| Ürün adı | Samson 73.7 serisi FISHER 3582i valf konumlandırıcılı pnömatik kontrol valfı |
| Marka | Samson |
| Modeli | 73.7 serisi |
| Matrial | alaşımlı çelik |
| Boyut | 1/2" ila 12" |
|---|---|
| Ürün | Elektropnömatik Konumlandırıcı |
| Sıcaklık aralığı | -320 ila +842 °F (-196 ila +450 °C) |
| Std. Malzemeler | Dökme Demir, Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik, Monel |
| Koltuk tapası contası | Metal Conta/Yumuşak Conta/Yüksek Performanslı Metal Conta |
| Ürün adı | Dijital valf konumlandırıcı DVC6200 |
|---|---|
| Modeli | DVC6200 |
| mevcut Montaj | Fisher 657/667 veya GX aktüatörlerinde |
| Fonksiyon Bloğu Paketleri | AO,PID,ISEL,OS,AI,MAI,DO,CSEL |
| Baskı uygulamak | 0,5 ila 7,0 bar |
| Ürün adı | 72.4DIN sürümü PN 10 ila PN 40 basınç oranı ve Flowsreve 520MD konumlandırıcı ile Pnömatik Döner fiş |
|---|---|
| Marka | Samson |
| Modeli | 72.4 - pnömatik - DIN |
| Matrial | alaşımlı çelik |
| Vana stili | Döner tapa kontrol vanası |
| Ürün adı | DN 15 - DN 300 valf boyutuna ve FISHER DVC2000 dijital valf konumlandırıcısına sahip pnömatik BR26e |
|---|---|
| Marka | Samson |
| Modeli | BR 26a - pnömatik - DIN |
| Matrial | alaşımlı çelik |
| Vana stili | küresel vana |
| Ürün adı | kontrol vanası KOSO 310K, fisher DVC6200 pnömatik konumlandırıcı ve KOSO 6300RC aktüatörlü |
|---|---|
| modeli | Küresel Vana |
| ortam sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Baskı yapmak | Yüksek basınç |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 55°C (-4 ila 122°F) |
| Ürün Adı | Akıllı Konumlandırıcı SVI2-21113111 Valf Konumlandırıcı ve Rotork YT-200 YT-205 YT-220 Filtre Regüla |
|---|---|
| Model | SVI2-21113111 |
| Boyut | 3/4" ila 8" |
| arz | Pnömatik |
| Marka | mason |
| Ürün Adı | 3766,3767 Valve Positioner ile samson kontrol valfi |
|---|---|
| Marka | Samson |
| Model | 3767 |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| tork | 34~13500Nm |