| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| ortamın sıcaklığı | Normal sıcaklık |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Bağlantı noktası boyutu | 1/2"; 3/8"; 1" |
| Liman | Çin'deki Ana Limanlar |
|---|---|
| Renk | Kırmızı |
| Model | DVC6200 |
| Versiyon | HC |
| Ambalaj bilgileri | Ambalaj tipi: karton kutu/fümigasyon olmayan ahşap kutu |
| Liman | Çin'deki Ana Limanlar |
|---|---|
| Renk | Kırmızı |
| Model | 3582i |
| Versiyon | HC |
| Ambalaj bilgileri | Ambalaj tipi: karton kutu/fümigasyon olmayan ahşap kutu |
| Tedarik baskısı | 1,4-7 bar (20-100 psig) |
|---|---|
| Hava Tüketimi | Düşük güç, ≤ 0,08 Nm³/saat |
| Muhafaza derecesi | IP66 |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila +85°C (-40°F ila +185°F) |
| Akış kapasitesi | 12,7 Nm³/saat'e (450 scfh) kadar |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık |
| Boyut aralığı | DN50 ila 900 |
| Malzeme | Yumuşak ve Metal |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Marka adı | Masoneilan |
| ortamın sıcaklığı | Normal sıcaklık |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Sıcaklık Aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
|---|---|
| İletişim | Hart |
| Koruma Sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Teşhis | Evet |
| Tedarik gücü | Döngüden güç alan, 4-20 mA |
| İletişim Protokolü | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Teşhis | Evet |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Model numarası | 67CFR |
| Baskı uygulamak | 0,3 ila 10,0 bar |
| Kararlı Durum Hava Tüketimi | 0,38 ila 1,3 m3/saat |
| Ağırlık | Alüminyum: 3,5 kg;Paslanmaz Çelik:8,6 kg |
| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Mevcut Yapılar | bağımsız basınç regülatörü |
| Basınç Kaydı | Dahili |
| Yaklaşık ağırlık | 1 Pound / 0,5 kg |
| Karakteristik | Kompakt |