| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Medyanın Çıkış Basıncı Aralığı | 0 - 150 psig / 0 - 10,3 bar |
| Malzeme | Alüminyum, paslanmaz çelik |
| Özellikler | Kabarcık Sızdırmaz Kapatma, Hava Tüketimi Yok |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Marka | BALIKÇI |
|---|---|
| Model | DVC6200 |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Teşhis | - Evet. |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Hava bağlantıları | G veya NPT |
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC |
| doğrusallık | <%0,4 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Hava bağlantıları | G veya NPT |
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC |
| doğrusallık | <%0,4 |
| İletişim protokolü | Hart |
|---|---|
| Teşhis | Evet |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Tedarik medyası | Hava, doğal gaz, azot |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Güç kaynağı | 4-20 Ma |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı | -58 ila 185° F (-50 ila 85° C) |
| Teşhis | Evet |
| İletişim | Hart Revizyon 5 veya 7 Protokolü |
| Hava besleme baskısı | 20 ila 150 psi maksimum (1.4 ila 10.3 bar) |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Ağırlık | 2 kilo |
| Sonlandırma | Vidalı tip terminaller |
| Opsiyonel Çıkış Sinyalleri | 4 ila 20 mA Pozisyon Yeniden İletimi |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Model numarası | ND 9000 |
| Fok | NBR, EPDM, FKM |
| En az sinyal | 3,6 mA |
| medya sıcaklığı | Yüksek sıcaklık, düşük sıcaklık, orta sıcaklık, normal sıcaklık |
|---|---|
| Histerezis | ≤0,3 % |
| Koruma derecesi | IP 66/NEMA 4X |
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
| Statik yıkım sınırı | 100 MA |
| Ağırlık | 3,5 kilo |
|---|---|
| Gerilim Beslemesi (maksimum) | 30Vdc |
| Minimum Gerekli Çalışma Akımı | 3,6 mA |
| Tekrarlanabilirlik | <% 0.25 |
| Giriş sinyali aralığı | 4 - 20 Ma Hart |