| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Hava bağlantıları | G veya NPT |
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC |
| doğrusallık | <%0,4 |
| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Model numarası | SRD991 |
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| ortamın sıcaklığı | Normal sıcaklık |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Port Boyutu | 1/2"; 3/8"; 1" |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Model numarası | ND 9000 |
| Fok | NBR, EPDM, FKM |
| En az sinyal | 3,6 mA |
| İletişim Protokolü | 4-20 mA HART |
|---|---|
| Çıkış sinyali | 145 psig'e kadar pnömatik basınç (10 bar) |
| Koruma derecesi | IP66/IP67 |
| Güç kaynağı | 24VDC |
| Teşhis fonksiyonları | Gerçek Zamanlı Valf Sağlık İzleme ve Performans Diyagnostiği |
| Warranty | 1 year |
|---|---|
| Temperature of Media | High Temperature |
| Air connections | G or NPT |
| Input signal | 4-20 mA DC |
| Linearity | <0.4% |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu + koruma |
|---|---|
| Teslim süresi | 60-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 500 adet |
| Menşe yeri | Amerika Birleşik Devletleri |
| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Model numarası | DVC6200 |
| Montaj tipi | Entegre Montajlı |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Hava bağlantıları | G veya NPT |
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC |
| doğrusallık | <%0,4 |