| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Hava bağlantıları | G veya NPT |
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC |
| doğrusallık | <%0,4 |
| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Model numarası | DVC6200 |
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| ortamın sıcaklığı | Normal sıcaklık |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Bağlantı noktası boyutu | 1/2"; 3/8"; 1" |
| İletişim | Hart Revizyon 5 veya 7 Protokolü |
|---|---|
| Havalandırma basıncı | Tek etkili: 20 ila 100 psi maks (1,4 ila 6,9 bar) |
| Aktüatör Boyutu | 2-12 inç |
| Malzeme | Tropikalize alüminyum |
| Hava temini | 30 psi (2.1 bar |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Hava temini | 1.4 ila 10.3 bar (20 ila 150 psig) |
| Koruma derecesi | IP66 |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ° C ila 80 ° C (-40 ° F ila 176 ° F) |
| İletişim protokolü | Hart 6/7 |
| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Model numarası | DVC6200 |
| Montaj tipi | Entegre Montajlı |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Model numarası | DVC6200 |
| Montaj tipi | Entegre Montajlı |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Giriş sinyali | 4~20mA DC |
|---|---|
| İç direnç | 500Ω (20mA DC) |
| Baskı uygulamak | 0.14~0.7Mpa |
| Felç | 10~150mm 0~90º |
| Hava Bağlantısı | PT1/4, NPT1/4 |
| COMMUNICATION | FOUNDATION fieldbus |
|---|---|
| Statik yıkım sınırı | 100mA |
| Signal range | 4 to 20 mA |
| Minimum current | 3.6 mA for display 3.8 mA for operation |
| Deviation | ≤1 % |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Model numarası | ND 9000 |
| Fok | NBR, EPDM, FKM |
| En az sinyal | 3,6 mA |