| Çalışma sıcaklığı | -55 ° C ila +85 ° C (-67 ° F ila +185 ° F) |
|---|---|
| İletişim protokolü | Analog, Hart, Foundation Fieldbus, Ayrık G/Ç |
| Hava tüketimi | 0,3 SCFM (standart); 0,075 SCFM (düşük sızıntı) @ 60 psi |
| Çıkış Kapasitesi | 18 SCFM @ 60 psi (standart/düşük boşaltma rölesi) |
| Teşhis | Evet |
| Maksimum çıkış basıncı | 101 psig |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | Standart sıcaklık, yüksek sıcaklık |
| İşlem kontrolü | Akış, basınç, sıcaklık, seviye |
| Tedarik medyası | Hava, aşındırıcı olmayan gaz |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Teşhis | Evet |
|---|---|
| Koruma sınıfı | IP66 |
| İletişim | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Sıcaklık Aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Hava bağlantıları | G veya NPT |
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC |
| doğrusallık | <%0,4 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Hava bağlantıları | G veya NPT |
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC |
| doğrusallık | <%0,4 |
| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Model numarası | DVC6200 |
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Hava bağlantıları | G veya NPT |
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC |
| doğrusallık | <%0,4 |
| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Model numarası | DVC6200 |
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Hava bağlantıları | G veya NPT |
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC |
| doğrusallık | <%0,4 |
| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Model numarası | DVC6200 |
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |