| Türü | Kelebek vana |
|---|---|
| Marka adı | Keystone |
| Model | F990 |
| Adedi | 1 set |
| Boyut | DN15 ila DN300 |
| Türü | Kelebek vana |
|---|---|
| Marka adı | Keystone |
| Model | F990 |
| Adedi | 1 set |
| Boyut | DN15 ila DN300 |
| Türü | Kelebek vana |
|---|---|
| Marka adı | Keystone |
| Model | F990 |
| Adedi | 1 set |
| Boyut | DN15 ila DN300 |
| Türü | Kelebek vana |
|---|---|
| Marka adı | Keystone |
| Model | F990 |
| Adedi | 1 set |
| Boyut | DN15 ila DN300 |
| Türü | Kelebek vana |
|---|---|
| Marka adı | Keystone |
| Model | F990 |
| MOQ | 1 set |
| Boyut | DN15 ila DN300 |
| Gövde tipi | Fabrikasyon Gövde HALKA SEAL Kelebek Vana |
|---|---|
| Vücut Boyutu | 600S için 3" (80A) ~ 32" (800A), 610S için 6" (150A) ~ 36" (900A) |
| Vücut Sınıfı | ANSI Sınıfı 125, JIS 2K~10K |
| Akışkan sıcaklık | -45°C ~ +750°C |
| Bağlantılar | Flanşlı (RF), Flanşlı (RF) |
| Gövde tipi | Eksantrik PARA-SEAL Kelebek Vana |
|---|---|
| Vücut Boyutu | 3" (80A) ~ 24" (600A) |
| Vücut Sınıfı | ANSI Sınıfı 150~300, JIS 10K~20K |
| Akışkan sıcaklık | -196°C ~ +500°C |
| Bağlantılar | Gofret tipi, Flanşlı (RF) |
| Gövde tipi | Döküm Gövdeli Kelebek Vana |
|---|---|
| Vücut Boyutu | 3" (80A) ~ 60" (1500A) |
| Vücut Sınıfı | ANSI Sınıfı 150~900, JIS 5K~63K |
| Akışkan sıcaklık | -45°C ~ +600°C |
| Bağlantılar | Gofret tipi, Gofret tipi |
| Ürün Adı | Akış Kontrol Vanası |
|---|---|
| Türü | Kelebek vana |
| Marka adı | Keystone |
| Model | GRW |
| Boyut | DN15 - DN100 |
| Ürün Adı | Akış Kontrol Vanası |
|---|---|
| Türü | Kelebek vana |
| Marka adı | Keystone |
| Model | F9 |
| Boyut | DN15 - DN100 |