| Sertifikalar | CE, CRN, Fire Safe, Fugitive Emission, NACE, PED, SIL özellikli |
|---|---|
| Bağlantıyı Sonlandır | Flanşlı |
| Gövde Tasarımı | Yan Giriş, Uzun Desen |
| Malzeme | 304/316 Paslanmaz Çelik, Karbon Çelik |
| Standartlar | ASME B16.34, API 608 |
| Uygulama | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Medya Sıcaklık | Düşük sıcaklık |
| Basınç | orta Basınç |
| Güç | Pnömatik |
| Gövde tipi | Segmentli Küresel Vana (210C/220C/230C için) |
|---|---|
| Vücut Boyutu | 210C:1"(25A)-12"(300A);220C:1"(25A)-18"(450A);230C:6"(150A)-24"(600A) |
| Akışkan sıcaklık | 210C/220C:-45~+500°C;230C:-45~+650°C |
| Bağlantılar | 210C:Goft tipi;220C:Flanşlı(RF);230C:Flanşlı(RF,RTJ) |
| Gövde Malzemeleri | SCPH2/WCB, SCS13A/CF8, SCS14A/CF8M vb. |
| vuruş uzunluğu | 0-100mm |
|---|---|
| Baskı uygulamak | 3-15 psi |
| Valf Boyutu | 1/2-2 İnç |
| Kesinlik | Aralığın ±%0,2'si |
| Nem Aralığı | –40 ila 85ºC (-40 ila 185ºF) |
| Tam delikli boyut | 1 1/2" (40A) ~ 12" (300A) |
|---|---|
| Azaltılmış delik boyutu | 6" *4" ~ 12" *10" |
| Vücut Sınıfı | ANSI Sınıfı 150~300, JIS 10K~20K |
| Akışkan sıcaklık | -20 ~ +200°C |
| Gövde Malzemeleri | SCPH2/WCB, SCS14A/CF8M |
| Malzeme | Sfero Sfero Döküm, Isıl İşlem Görmüş |
|---|---|
| Kontrol sinyali | 4-20mA |
| Zar | PFA, Yarı Saydam, Eriyik İşlenmiş |
| Temel hata | ±1% |
| Bağlantılar | flanşlı |
| Türü | Kelebek vana |
|---|---|
| Marka adı | Keystone |
| Model | F990 |
| Adedi | 1 set |
| Boyut | DN15 ila DN300 |
| Tork aralığı | 250 kNm'ye (184000 ft-lb) kadar, istek üzerine daha yüksek tork |
|---|---|
| Mawp | 12 barg (174 PSIG) standart çalışma basıncı |
| Tedarik Ortamı | Cihaz havası, nitrojen, tatlı gaz; istek üzerine ekşi gaz |
| Std Sıcaklık Aralığı | -29°C'den 100°C'ye (-20°F'den 212°F'ye) |
| Özel Sıcaklık Aralığı | -60°C ile 160°C arası talep üzerine mevcuttur |
| Ürün Tipi | Asite Dayanıklı Küresel Vanalar |
|---|---|
| Bağlantı türü | Kelepçe |
| Tam delikli boyut | 1" (25A) ~ 2 1/2" (65A) |
| Azaltılmış delik boyutu | 3" *2 1/2" ~ 4" *3" |
| Vücut Sınıfı | ANSI Sınıfı 150, JIS 10K |
| Bağlantı türü | Flanşlı |
|---|---|
| Gövde tipi | metal oturmuş top valfi |
| Vücut Boyutu | 300W için 1" (25A) ~ 24" (600A); 310W için 1/2" (15A) ~ 12" (25A) |
| Akışkan sıcaklık | 300W için -45°C ~ 538°C; 310W için -45°C ~ 600°C |
| Top Malzemeleri | 300W için SUS316/SUS410; 310W için 410S/INCONEL |