| Basınç Değeri | 150/300, 600, 900/1500, 2500 |
|---|---|
| Düzeneğin orijinal filtreleme verimliliği | 1 1/2" ila 36" |
| Akışkan sıcaklık | -196 ila +538°C |
| Bağlantı türü | Flanşlı (RF, RTJ), Alın Kaynaklı, Soket Kaynaklı |
| Gövde Malzemesi | SCPH2/WCB, SCPH16/WC6, SCPL11/LCB, SCS13A/S8A, SCS14A/CF8M, SCS16/CF8C |
| Malzeme | SS304, SS316 Veya Özelleştirin |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı | -20°C ila +60°C |
| Ürün Adı | Flowserve Valf Konumlandırıcı |
| Garanti | 1 yıl |
| Doğruluk | ±%1,±%1,6 |
| Vücut Boyutu | 1" (25A) ila 12" (300A) |
|---|---|
| Vücut Sınıfı | ANSI Sınıfı 150-600, JIS 10K-40K |
| Akışkan sıcaklık | -45 ila +400°C |
| Bağlantı türü | Gofret tipi, Flanşlı (RF) |
| Gövde Malzemesi | SCPH2/WCB, SCS13A/CF8, SCS14A/CF8M, SCS14A |
| Liman | Çin'deki Ana Limanlar |
|---|---|
| Uygulama | Endüstriyel Otomasyon |
| Bağlantı Boyutu | 2 inç |
| Bağlantı türü | Dişli, Flanşlı, Soket Kaynaklı, Alın Kaynaklı |
| Kontrol modu | manuel/otomatik |