| Tip | Üçlü ofset kelebek valfi |
|---|---|
| Boyut | 3" ~ 120" |
| Basınç Değeri | ANSI Sınıfı 150 ~ 2500 |
| Gövde Malzemesi | Karbon çeliği, paslanmaz çelik, dubleks çelik |
| Conta Halkası Yapısı | Metal grafit, metal PTFE, metal halka |
| Bağlantılar | flanşlı |
|---|---|
| sızıntı | 0.01% X Valf Nitelikli Kapasitesi |
| Nominal basınç | PN1.6~42MPa ANSI 150~2500LB |
| Zar | PFA, Yarı Saydam, Eriyik İşlenmiş |
| Temel hata | ±1% |
| Ürün adı | samson pozisyoner valf Tip 3731-3 3730-2 3730-3 3730-4 3730-5 ve valf için dijital pozisyoner |
|---|---|
| Marka | SAMSON |
| Modeli | 3730 |
| malzeme | Alüminyum / paslanmaz çelik |
| Vana stili | pozisyoner |
| Marka | Neotecha |
|---|---|
| model | NeoSeal |
| Basınç Sınıfı | No input file specified. |
| Malzeme | Eğilebilir Demir |
| Çalışma sıcaklığı | 200 C'den az |
| Nem Aralığı | –40 ila 85ºC (-40 ila 185ºF) |
|---|---|
| Kesinlik | Aralığın ±%0,2'si |
| Ürün adı | Kontrol Vanası Konumlandırıcı |
| vuruş uzunluğu | 0-100mm |
| Ağırlık | 2kg |
| Bağlantılar | Flanşlı (RF, RTJ), Alın Kaynaklı, Soket Kaynaklı, İntegral Flanşlar (RF, RTJ) |
|---|---|
| Menzillenebilirlik | 50:1 ila 20:1 |
| Akış Özellikleri | Doğrusal, Değiştirilmiş Doğrusal, Değiştirilmiş Eşitlik% |
| Nominal basınç | 1,6MPa'dan 6,4MPa'ya |
| sıvı sıcaklığı | -196 ila +565° (-320F ila +1050F) |
| Ürün adı | Akış Kontrol Vanası |
|---|---|
| Tip | Kelebek vana |
| Marka adı | Keystone |
| modeli | F9 |
| Boyut | DN15 - DN100 |
| Ürün Adı | Akış Kontrol Vanası |
|---|---|
| Türü | Kelebek vana |
| Marka adı | Keystone |
| Model | F9 |
| Boyut | DN15 - DN100 |
| Bağlantı Türü | Flanş tipi; Kaynaklı tip |
|---|---|
| Aktüatör Tipi | Çok yaylı diyafram tipi |
| Nominal baskı | PN16, 25, 40 |
| Ortam sıcaklığı | -20°C~+80°C |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap Kutu |
| Adı | 710E / 720E eksantrik PARA-SEAL KOSO kontrol vanası kelebek vana için Flowserve LOGIX 420 serisi poz |
|---|---|
| Bağlantılar | Gofret türü |
| Türü | 710E / 720E |
| Vücut büyüklüğü | 3 "(80A) - 24" (600A) |
| Vücut değerlendirmesi | ANSI Sınıfı 150 ila 300, JIS 10K - 20K |