| Durum | Yeni ve Menşei |
|---|---|
| Sinyal - Arz | 4-20 MA Kontrol Sinyali/Harici Güç Gerekmiyor |
| Model numarası | SVI1000 |
| Garanti | 1 yıl |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 101 psig |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| İletişim Protokolü | HART, 4-20mA Analog |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Type | Digital valve positioner |
|---|---|
| Storage Temperature Limits | -58°F to 200°F (-50°C to 93°C) |
| Relative Humidity | 10 to 90% non-condensing |
| Supply Pressure Effect | 0.05% per psi |
| Valve type | Ball valve, butterfly valve, Check valve, Gate valve, globe valve, Diaphragm valve |
| İletişim platformu | Hart |
|---|---|
| Tip | Dijital valf konumlandırıcısı |
| Tedarik baskısı | 20 - 100 psi (1.4 - 7 bar) |
| Garanti | 1 yıl |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Konut |
| Vana Çalıştırma | Manuel Sıfırlama, Solenoid - Doğrudan Etkili |
|---|---|
| Gövde Malzemesi | Paslanmaz çelik |
| medya | Hava|Su |
| Boru / Liman Boyutu | 1/4 " |
| Liman tipi | Nptf |
| Model numarası | SVI1000 |
|---|---|
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Sinyal - Arz | 4-20 MA Kontrol Sinyali/Harici Güç Gerekmiyor |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Sertifikalar | ATEX, FM, IEC ve CSA Onayları. Kendinden Güvenli ve Tetikleyici Olmayan (Enerji Sınırlı) |
| Sertifikalar | ATEX, FM, IEC ve CSA Onayları. Kendinden Güvenli ve Tetikleyici Olmayan (Enerji Sınırlı) |
|---|---|
| Nem Limitleri | %100 bağıl nem, yoğuşmasız |
| Çevre sıcaklığı | –40 ila 85ºC (-40 ila 185ºF) |
| Garanti | 1 yıl |
| Sinyal - Arz | 4-20 MA Kontrol Sinyali/Harici Güç Gerekmiyor |
| Communication Platform | HART |
|---|---|
| Type | Digital Valve Positioner |
| Supply pressure | 20 - 100 Psi (1.4 – 7 Bar) |
| Warranty | 1 Year |
| Shell material | Industrial Aluminum Housing |
| Sıcaklık Aralığı | Modele bağlı (ortak 18–113 °C) |
|---|---|
| Ayar noktası doğruluğu | ±2–3 °C |
| Basınç Değeri | 10–16 bar'a kadar (modele bağlı) |
| Gövde Malzemesi | Dökme demir, bronz, paslanmaz çelik |
| Bağlantılar | Flanşlı veya Dişli |
| Ürün Adı | Neles ND7000 ND9000 serisi dijital valf konumlandırıcı |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| Koruma sınıfı | IP66 |
| İletişim | HART, FOUNDATION Fieldbus, Profibus PA |
| Vana Tipi | Kontrol Valfi |