| Sinyal aralığı | 4-20mA |
|---|---|
| Beslenme hava basıncı | 1.4-10 bar (20-145 psig) |
| Ortam sıcaklığı | -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F) |
| Koruma sınıfı | IP 66/Tip 4x |
| Konaklama ve örtü | Alüminyum (Alloy No. 230) Toz kaplamalı |
| Giriş Koruma Derecesi | IP66 |
|---|---|
| Normal çalışma sıcaklık aralığı | -25°~80°C (standart tip) |
| Basınç Göstergesi Bağlantı Boyutu | PT1/8, NPT1/8 |
| Giriş basınç aralığı | 0.14 ~ 0.7mpa |
| Giriş akımı aralığı | 4~20mA DC |
| Maksimum çıkış basıncı | 150 PSIG |
|---|---|
| Teşhis | HAYIR |
| Tedarik medyası | Hava, Doğal Gaz |
| Çalışma Sıcaklığı | Standart sıcaklık, yüksek sıcaklık |
| Ambalaj bilgileri | Gerektiği gibi |
| Güç kaynağı | İki telli, 4-20 mA,10,0 ila 30,0 VDC |
|---|---|
| Uyumluluk Gerilimi | 10,0 VDC @ 20 MA |
| Etkili Direnç | 495 Ω @ 20 mA Tipik HART iletişimi etkinken 20 Ω ekleyin |
| İletişim | HART protokolü |
| Taşıma ve Depolama Sıcaklık Aralığı | -40° ila 176°F (-40° ila 80°C) |
| Sıcaklık | -52 ° C ila 85 ° C (-61.6 ° F ila 185 ° F) |
|---|---|
| Minimum giriş basıncı | 1,5 Bar (22 PSI) |
| Çalışma nemi | %0 - 100 yoğuşmasız |
| Tekrarlanabilirlik | ≤0,25% |
| Maksimum giriş basıncı | 10,3 Bar (150 PSI) |
| Valf konumlandırıcısının ağırlığı | 2,5 kg (5,5 lb) |
|---|---|
| Hava Besleme Basıncı | 1,4 ila 7,0 bar |
| Koruma | IP66 |
| Giriş sinyali aralığı | 4 - 20 Ma Hart |
| Ambalaj bilgileri | 2-7gün |
| Liman | Çin'deki Ana Limanlar |
|---|---|
| Renk | Kırmızı |
| Model | DVC6200 |
| Versiyon | HC |
| Ambalaj bilgileri | Ambalaj tipi: karton kutu/fümigasyon olmayan ahşap kutu |
| Liman | Çin'deki Ana Limanlar |
|---|---|
| Renk | Kırmızı |
| Model | 3582i |
| Versiyon | HC |
| Ambalaj bilgileri | Ambalaj tipi: karton kutu/fümigasyon olmayan ahşap kutu |
| Koşullar | Yeni |
|---|---|
| Duyarlılık | ≤ % 0.25 |
| İletişim | Hart 6 ve 7 |
| Çıktı hava kapasitesi | 20.8 nm³/s @ 4.1 bar (12.2 SCFM @ 60 psi) |
| Hava tüketimi | 0.082 nm³/s @ 4.1 bar (0.048 SCFM @ 60 psi) |
| Sapma | % ≤ 1 |
|---|---|
| Medya | Gaz |
| Sinyal aralığı | 4 ila 20 Ma |
| Eylem yönü | Geri dönüşümlü |
| Hassasiyet | ≤%0,1 |