| Montaj | Doğrusal (gövde) veya Döner (ISO 5211) Aktüatörlere Doğrudan Montaj |
|---|---|
| Besleme Havası Bağlantısı | 1/4" NPT (ortak) |
| Malzemeler (Gövde) | Alüminyum, Paslanmaz Çelik veya Kaplamalı Dökme Demir |
| Beslenme hava basıncı | Tipik olarak 1,4 ila 7 Bar (20 ila 100 Psig) |
| Giriş Sinyali (Pnömatik) | 3-15 psi (0,2-1,0 bar) |
| Kalibrasyon | Sahada Ayarlanabilir (sıfır, Aralık, Eylem) |
|---|---|
| Malzemeler (Gövde) | Alüminyum, Paslanmaz Çelik veya Kaplamalı Dökme Demir |
| Hava Tüketimi (Kararlı Durum) | Düşük, Tipik olarak < 0,1 SCFM |
| Proses/Vana Sıcaklık Aralığı | -196°C ila +450°C |
| Giriş Sinyali (Elektro-Pnömatik) | 4-20 Ma DC (Standart) |
| Supply power | 4 to 20mA, Loop powered |
|---|---|
| Electrical connections | PF 1/2,NPT 1/2,M20x1.5 |
| Output Range | 0-7 bar (0- 100 psi) |
| Supply pressure | 1.4 to 7 bar (20 to 100 psi) |
| Pneumatic connections | PT 1/4,NPT 1/4 |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Yapısal tasarım | dijital, elektropnömatik konumlayıcı |
| Çalışma modu | Tek etkili, çift etkili |
| Montaj Konumu | Herhangi |
| Ayar seçenekleri | Ekran ve butonlar aracılığıyla |
| Durum | Yeni Orijinal |
|---|---|
| Menşei ülke | Çin veya Almanya |
| Güç | Elektrik |
| Yapı | İntegral Kontroller |
| Bağlantı Noktası Boyutu | Özelleştirilmiş |
| Durum | Yeni Orijinal |
|---|---|
| Menşei ülke | Çin veya Almanya |
| Güç | Elektrik |
| Yapı | İntegral Kontroller |
| Bağlantı Noktası Boyutu | Özelleştirilmiş |
| İletişim | Hart |
|---|---|
| Teşhis | Evet |
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| Koruma sınıfı | IP66 |
| Başvuru | Genel |
| Sıcaklık Aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
|---|---|
| Koruma sınıfı | IP66 |
| İletişim | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Onaylar | Hart, Profibus-Pa ve Foundation Fieldbus Networks için kullanılabilir |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu |
| Doğruluk | +/- Yüzde 0,5 Tam Açıklık |
|---|---|
| Model numarası | SVI II |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Malzemeler | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| doğrusallık | +/- Yüzde 1 Tam Ölçek |
| Çalışma için ortam hava sıcaklığı | -40…176 °F (-40…80 °C) |
|---|---|
| IP koruma derecesi | IP66 |
| Pnömatik çalışma | Tek etkili/Çift etkili |
| İletişim limanı protokolü | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
| Ambalaj bilgileri | Karton + ahşap sandık + koruyucu ambalaj |