| Giriş | 4-20 mA DC (direnç 300 Ω) |
|---|---|
| İletişim | HART6 (AVP102) |
| Hava Temini | 140-700kPa |
| hava kullanımı | 4 L/dak (N) tek etkili dengede |
| Maksimum Akış | 400 kPa'da 110 L/dak (N) tek etkili |
| İletişim Protokolü | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Teşhis | Evet |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Giriş sinyali | 4-20 mA HART (yük voltajı tipik 6,6 V) |
|---|---|
| Muhafaza | Alüminyum, tek etkili |
| Pozisyon Geribildirimi | Potansiyometre veya temassız sensör (NCS) |
| Strok / dönüş aralığı | 3-130 mm / 30-100° |
| Tedarik Havası | 1,4-7 bar, ISO 8573-1 Sınıf 3 kalitesi |
| İletişim limanı protokolü | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
|---|---|
| Pnömatik bağlantı tipi | 0.25 inç 18 NPT G 1/4 |
| Giriş basıncı | 1,4...6 bar |
| Darbe aralığı | 8...260mm |
| Maksimum histerez | %0,3 |
| İletişim | Hart |
|---|---|
| Teşhis | Evet |
| Koruma sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| IP66 / NEMA 4X muhafazası | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu |
| Çıkış Sinyali | 4-20 mA |
|---|---|
| Tedarik baskısı | 1,4 ila 8 bar / 20 ila 115 psi |
| Standart sıcaklık aralığı | -40 °C ila +85 °C / -40 °F ila +185 °F |
| Besleme gerilimi | 12-30 VDC |
| İletişim | Hart |
| İletişim | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
|---|---|
| Teşhis | Evet |
| Koruma sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| Ambalaj bilgileri | Karton + ahşap sandık + koruyucu ambalaj |
| Ağırlık | 8,3 Pound (3,9 Kg) Alüminyum 20,5 Pound (9,3 Kg) Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Ev materyalleri | Döküm, Toz Boyalı Alüminyum, Paslanmaz Çelik |
| Güç kaynağı | İki telli, 4-20 MA 10,0 ila 30,0 VDC |
| Model numarası | Logix 3200MD Dijital HART Konumlandırıcı |
| Uyumluluk Gerilimi | 10,0 VDC @ 20 MA |
| Eylem | Tek Etkili/Arızalı Havalandırma/Çift Etkili |
|---|---|
| Hava besleme | 1.4 ila 6.0 bar |
| Sapma | ≤ %0,5 |
| Çalışma sıcaklığı | −40 ila 85 °C |
| Hava bağlantıları | 1⁄4 " NPT Kadın |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu + koruma |
|---|---|
| Teslim süresi | 45-70 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 1000 set |
| Marka adı | Flowserve |