| Ürün Tipi | vana konumlayıcı |
|---|---|
| Başvuru | Termik Enerji Petrokimya Endüstrisi |
| İletişim | Analog Sinyal Geri Bildirimi |
| Tedarik baskısı | 0,14 ila 0,7 MPa |
| Koruma | Patlamaya dayanıklı tip |
| Ambalaj bilgileri | karton/tahta sandık ambalajı |
|---|---|
| Teslim süresi | 6-8 hafta |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 800 set |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | karton/tahta sandık ambalajı |
|---|---|
| Teslim süresi | 6-8 hafta |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 800 set |
| Menşe yeri | Çin |
| Ürün Adı | Samson 3241 Fisher 3582i dijital konumlandırıcılı pnömatik kontrol vanası |
|---|---|
| Marka | SAMSON |
| Model | 3222 serisi |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Boyut | 2-12 İnç |
| Veri Arayüzü | kablolu |
|---|---|
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
| Model numarası | DVC6200 |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
| Ürün Adı | Samson 3241 Fisher 3582i dijital konumlandırıcılı pnömatik kontrol vanası |
|---|---|
| Marka | SAMSON |
| Model | 3222 serisi |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Boyut | 2-12 İnç |
| Montaj | Doğrusal (gövde) veya Döner (ISO 5211) Aktüatörlere Doğrudan Montaj |
|---|---|
| Giriş/Çıkış Bağlantıları | Boru Girişleri veya Entegre Konnektörler |
| Muhafaza derecesi | Minimum IP66 / NEMA 4X; Patlamaya Dayanıklı Seçenekler Mevcuttur |
| Doğrusallık | Açıklığın ±%0,5 ila ±%2,0'ı |
| Çıktı hava basıncı | Besleme Basıncının %0 ila 100'ü |
| Ürün Adı | Masoneilan SVI2 Dijital Valf Konumlandırıcısı |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Güç kaynağı | 4-20mA |
| Vana Tipi | Doğrusal veya döner hareket kontrol valfi |
| Pnömatik | Hava veya tatlı doğal gaz c |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
| Min./ Max.Current | Min./ Max.Current |
|---|---|
| Hava tüketimi | SUP = 1.4 ~ 6 bar |
| Koruma sınıfı | IP66 |
| Vücut malzemesi | Alüminyum |
| Hava besleme baskısı | 1.4 - 7.0 bar (20 - 100 psi) |