| Özel Destek | OEM |
|---|---|
| Nominal çap | DN15 ~ DN400 |
| Nominal basınç | PN16/25/40/63/100 |
| Çalışma sıcaklığı | -196°C - 593°C |
| Akış Özellikleri | Eşit yüzde, doğrusal, hızlı açılış |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Darbe aralığı | 8-260mm |
| Model numarası | SRD991 |
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar |
| Doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |
| Teşhis | Evet |
|---|---|
| Koruma sınıfı | IP66 |
| İletişim | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Sıcaklık Aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu |
| Güç kaynağı | İki telli, 4-20 mA ,10,0 VDC artı hat kayıpları |
|---|---|
| Giriş sinyali aralığı | 4 - 20 Ma |
| Uyumluluk Gerilimi | 10 - 32 VDC @ 20 mA |
| Etkili Direnç | 500 Ω @ 20 mA Tipik |
| İletişim | HART protokolü (yalnızca Logix 382X-) |
| Malzemeler | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
|---|---|
| Teşhis | Standart Tanılama, Gelişmiş Tanılama |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Model numarası | SVI II |
| Durum | Yeni |
| Maksimum çıkış torku | 600 Nm |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı | -20°C ~ +70°C |
| Koruma seviyesi | IP66 |
| İletişim arayüzü | HART, FOUNDATION Fieldbus, Profibus PA |
| Yükleme metodu | Braket veya Flanş Montajı |
| ANSI Sınıfı | 150 ila 2500 |
|---|---|
| Std. Malzemeler | Dökme Demir, Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik, Monel |
| Garanti | 1 yıl |
| Koltuk tapası contası | Metal Conta/Yumuşak Conta/Yüksek Performanslı Metal Conta |
| Boyut | 1/2 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -320 ila +842 °F (-196 ila +450 °C) |
| Özel Destek | OEM |
| Boyut | 1/2 |
| Isıtma Ceketi | SINIF 150 |
| Ev materyalleri | Eloksallı Alüminyum Alaşımlı Bir Kompozit Polimer |
|---|---|
| Ağırlık | 1,8 kg -3,4 kg |
| Baskı uygulamak | 1,4-8 Bar |
| Besleme Gücü | 4-20mA |
| Gerilimmaks | 30VDC |
| Teşhis | Evet |
|---|---|
| İnşaat malzemeleri | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| Çalışma Sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Pnömatik Eylem | Tek veya Çift Etkili, arıza korumalı/Döner ve doğrusal |
| Arz basıncı (tek etkili) | 20 ila 100 psi maksimum (1.4 ila 6.9 bar) |