| Ürün adı | Çin Yüksek Sıcaklık Basınç Akış Kontrol Valf Üreticisi Rotork IQ2 IQ3 IQT IQTM Elektrik Aktifleşmesi |
|---|---|
| Marka | ROTORK |
| Model | IQ aralığı |
| Büyük | Alaşım/çelik |
| Valf stili | Aktüatör |
| Std. Malzemeler | Dökme Demir, Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik, Monel |
|---|---|
| Gerekli Uygunluk voltajı | 20 MA'da 9 Vdc 4 MA'da 11 Vdc |
| Min/Max akım | 3,2 mA/24 mA |
| Nem Limitleri | %100 bağıl nem, yoğuşmasız |
| Sonlandırma | Vidalı tip terminaller |
| Statik yıkım sınırı | 100mA |
|---|---|
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Montaj Tipi | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Koruma derecesi | IP 66/NEMA 4X |
| Ürün Adı | Azbil Valf Konumlandırıcı |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık, Normal Sıcaklık |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Sapma | % ≤ 1 |
| Duyarlılık | ≤%0,1 |
| Eylem yönü | Tersine çevrilebilir |
| Ürün Adı | Çin Hızlı Değişimli Tek Koltuklu Pnömatik Kontrol Valfi |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Düşük sıcaklık, yüksek sıcaklık, diğer |
| Medya | Çoklu Medya |
| Çalışma basınç aralığı | özel |
| Nominal basınç | Sınıf150;PN10,16,20,25 |
| Ürün Adı | Çin Hızlı Değişimli Tek Koltuklu Pnömatik Kontrol Valfi |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Düşük sıcaklık, yüksek sıcaklık, diğer |
| Medya | Çoklu Medya |
| Çalışma basınç aralığı | özel |
| Nominal basınç | Sınıf150;PN10,16,20,25 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Ürün Adı | Samson 3251 kontrol vanası ve 3271/3277 |
| Özel Destek | OEM |
| Sıcaklık aralığı | -320 ila +842 °F (-196 ila +450 °C) |
| Std. Malzemeler | Dökme Demir, Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik, Monel |
| Vana Tipi | Pnömatik Kontrol Vanası |
|---|---|
| Valf konumlandırıcı | Flowserve 3200MD |
| Akış Özellikleri | Değiştirilmiş eşit yüzde, doğrusal |
| Çalışma sıcaklığı | Düşük sıcaklık (-40F), yüksek sıcaklık (250F) |
| Malzeme | Karbon Çeliği, Paslanmaz, Dubleks, Alaşım |
| Tip | Tek Kişilik Küre Kontrol Vanası |
|---|---|
| Düzeneğin orijinal filtreleme verimliliği | DN32~600 (1 1/4"~24") |
| Basınç Değeri | Sınıf150~2500, PN16~420 |
| Bağlantı türü | Flanş, SW, BW |
| Flanş Tipi | FF, RF, RJ, TG, MFM |
| İletişim Protokolü | 4-20mA Analog |
|---|---|
| Model numarası | 3582i |
| Montaj Tipi | Aktüatöre Monte Edilmiş |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Güvenlik Sertifikaları | sıfır |