| Teşhis | - Evet. |
|---|---|
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Giriş basıncı | 1,4...6 bar |
|---|---|
| Maksimum histerez | %0,3 |
| Çalışma için ortam hava sıcaklığı | -40...80 °C (-40...176 °F) |
| İletişim limanı protokolü | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
| Maksimum baskı | 6bar ,90psi |
| Giriş sinyali | 4~20mA DC |
|---|---|
| İç direnç | 500Ω (20mA DC) |
| Baskı uygulamak | 0.14~0.7Mpa |
| Felç | Lineer tip:10~150mm, Döner tip:0~90º |
| Hava Bağlantısı | PT1/4, NPT1/4 |
| Sıcaklık aralığı | -320 ila +842 °F (-196 ila +450 °C) |
|---|---|
| Std. Malzemeler | Dökme Demir, Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik, Monel |
| Basınç Değeri | Sınıf 125 ila 300 |
| Garanti | 1 yıl |
| ANSI Sınıfı | 150 ila 2500 |
| Teşhis | - Evet. |
|---|---|
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Besleme Ortamı | Hava, Aşındırıcı Olmayan Gaz |
| Süreç kontrolü | Akış basıncı sıcaklığı seviyesi |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Boyut | 1/4 NPT |
|---|---|
| Anma seyahati | 7,5/15/30 |
| Açılma açısı | 24 ila 100° |
| Gerilim | 24vdc |
| Ambalaj bilgileri | Kağıt Kutusu + Koruma |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş Destek | Oem |
| Model numarası | 3200MD |
| medya sıcaklığı | Düşük sıcaklık |
| Başvuru | Genel |
| İletişim limanı protokolü | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
|---|---|
| Pnömatik bağlantı tipi | 0.25 inç 18 NPT G 1/4 |
| Giriş basıncı | 1,4...6 bar |
| Darbe aralığı | 8...260mm |
| Maksimum histerez | %0,3 |
| Teşhis | Evet |
|---|---|
| Montaj Tipi | Entegre monte edilmiş |
| Tedarik medyası | Hava, aşındırıcı olmayan gaz |
| İşlem kontrolü | Akış basıncı sıcaklığı seviyesi |
| Çalışma sıcaklığı | Standart sıcaklık, yüksek sıcaklık |
| Sinyal - İletişim | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
|---|---|
| Teşhis | Standart teşhis; gelişmiş teşhis |
| İnşaat malzemeleri | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Baskı uygulamak | Tek etkili: 20 ila 100 psi maks (1,4 ila 6,9 bar) |