| Alan Sınıflandırması | Patlamaya Dayanıklı, Kendinden Güvenli, Yangın Çıkarmaz, Toz |
|---|---|
| Besleme Ortamı | Hava |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Model numarası | 3582i |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Hava besleme | 1.4 ila 6.0 bar |
|---|---|
| Giriş sinyali aralığı | 4-20mA |
| Koruma derecesi | IP65 |
| Model numarası | SP7 10-11 |
| Durum | Yeni |
| Aktüatör | Pnömatik diyafram aktüatörü (standart) |
|---|---|
| Koşullar | Yeni |
| Uygulama | Etilen, hava ayrımı, LNG sıvılaşma |
| Güç | Pnömatik |
| Uygulanabilir ortam | Su, yağ, sıvılaştırılmış gaz, vb. |
| Giriş akımı aralığı | 4~20mA DC |
|---|---|
| Hava Kaynağı Bağlantı Boyutu | PT1/4, NPT1/4 |
| Giriş Koruma Derecesi | IP66 |
| Basınç Göstergesi Bağlantı Boyutu | PT1/8, NPT1/8 |
| Normal çalışma sıcaklık aralığı | 30 ° C ila 85 ° C (standart tip),-40 ° C ila 85 ° C (düşük sıcaklık tipi) |
| Ambalaj bilgileri | Ambalaj Türü: Karton Kutusu/Fumigasyon Olmayan Ahşap Kutu |
|---|---|
| Marka adı | FOXBORO |
| Model numarası | Foxboro SRD991 |
| Belge | xiangjing valve&instrument ...t .pdf |
| Model numarası | ND9000 |
|---|---|
| Yağ sınıfı | 3 |
| Baskı uygulamak | 1,4-8 bar |
| Koruma sınıfı | IP66 |
| Oyunculuk Türü | Tek / Çift |
| Model numarası | ND9000 |
|---|---|
| Yağ sınıfı | 3 |
| Baskı uygulamak | 1,4-8 bar |
| Koruma sınıfı | IP66 |
| Oyunculuk Türü | Tek / Çift |
| ortamın sıcaklığı | Normal sıcaklık, orta sıcaklık, düşük sıcaklık, yüksek sıcaklık, diğer |
|---|---|
| Medya | gaz |
| Çalışma basınç aralığı | özel |
| İletişim Protokolü | HART |
| Teşhis | Teşhis |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |