| Sinyal - İletişim | 4-20mA üzerinde HART 7 |
|---|---|
| Teşhis | Pozisyoner Tanılaması/Gelişmiş Tanılama/Çevrimiçi Valf Tanılaması |
| İnşaat malzemeleri | Bakırsız Alüminyum Muhafaza/Opsiyonel 316SS Muhafaza |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ila +85°C |
| Pnömatik Eylem | Tek Etkili, arıza korumalı /Döner ve doğrusal |
| Ürün Adı | Neles ND7000 ND9000 serisi dijital valf konumlandırıcı |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| Koruma sınıfı | IP66 |
| İletişim | HART, FOUNDATION Fieldbus, Profibus PA |
| Vana Tipi | Kontrol Valfi |
| Ürün Adı | Neles ND9000 akıllı valf denetleyici |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| İletişim | HART, FOUNDATION Fieldbus, Profibus PA |
| Teşhis | - Evet. |
| Koruma sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Valf karakterizasyonu | Doğrusal, eşit %, hızlı açık (seçilebilir) |
|---|---|
| Yazılım Yapılandırması | Flowserve Logix Yazılımı |
| Çıkış basıncı | Tedarik baskısının 0 -% 100'ü |
| Histerezis | < %0,1 |
| Döngü Göstergeleri | : Konum, sinyal ve alarmlar için LCD |
| Malzeme | Sfero Sfero Döküm, Isıl İşlem Görmüş |
|---|---|
| İçsel Özellikler | Doğrusal |
| sızıntı | 0.01% X Valf Nitelikli Kapasitesi |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| kırpmak | Eksantrik Döner Fiş |
| Ürün Adı | Fisher DVC6200 Valf Konumlandırıcısı ve Çin Pnömatik Kontrol Valfı |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Teşhis | - Evet. |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Ürün Adı | Çin Wuzhong Kontrol Vanası |
|---|---|
| Basınç Değeri | PN16 ~ PN100 |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ° C - 550 ° C |
| Bağlantı Tipi | Flanşlı; kaynaklı |
| Nominal çap | DN50 ~ DN300 |
| Valf tipi | Küresel Vana, Kelebek Vana, Diyaframlı Vana |
|---|---|
| Tedarik baskısı | 20 ila 100 psi (filtrelenmiş, kuru, yağsız hava) |
| Hava Tüketimi | 0,9 SCFM @ 20 psi |
| Hava bağlantıları | 1/4 "npt |
| Çalışma Sıcaklığı | -4 ila 176°F |
| Ağırlık | Model varyantına bağlı olarak 2,25 kg ila 9.9 kg |
|---|---|
| Montaj Uyumluluğu | Döner/doğrusal aktüatörler |
| Protokoller | Hart 5/7, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Ortam sıcaklığı | -20 ° C ila +85 ° C (standart); -55 ° C'ye kadar seçenekler mevcuttur |
| Valf tipi | Kontrol valfi |
| Vana Tipi | Bilyalı Valf, Kelebek Valfı, Çek valfi, Kapı Valfi, Küre Valfi, Tapa Valfi |
|---|---|
| Besleme gerilimi | 8-30 VDC |
| İletişim Protokolü | Hart 5 veya Hart 7 |
| Analog Giriş Sinyali | 4-20 mA DC |
| Elektriksel bağlantı | 1/2 NPT iç veya M20 |