| Sıcaklık aralığı | -320 ila +842 °F (-196 ila +450 °C) |
|---|---|
| Std. Malzemeler | Dökme Demir, Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik, Monel |
| Basınç Değeri | Sınıf 125 ila 300 |
| Garanti | 1 yıl |
| ANSI Sınıfı | 150 ila 2500 |
| Sinyal - İletişim | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
|---|---|
| Teşhis | Standart teşhis; gelişmiş teşhis |
| İnşaat malzemeleri | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Baskı uygulamak | Tek etkili: 20 ila 100 psi maks (1,4 ila 6,9 bar) |
| Teşhis | - Evet. |
|---|---|
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Besleme Ortamı | Hava, Aşındırıcı Olmayan Gaz |
| Süreç kontrolü | Akış basıncı sıcaklığı seviyesi |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| İletişim | HART7 |
|---|---|
| Konaklama ve örtü | Alüminyum (Alloy No. 230) Toz kaplamalı |
| Koruma sınıfı | IP 66/Tip 4x |
| Çevre sıcaklığı | -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F) |
| Beslenme hava basıncı | 1.4-10 bar (20-145 psig) |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
|---|---|
| Arz basıncı (tek etkili) | 20 ila 100 psi maksimum (1.4 ila 6.9 bar) |
| Arz basıncı (çift etkili) | 20 ila 150 psi maksimum (1.4 ila 10.3 bar) |
| Pnömatik Eylem | Tek veya çift oyunculuk, başarısız güvenli; döner ve doğrusal |
| Sinyal - İletişim | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş Destek | Oem |
| Model numarası | 3200MD |
| medya sıcaklığı | Düşük sıcaklık |
| Başvuru | Genel |
| İletişim limanı protokolü | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
|---|---|
| Pnömatik bağlantı tipi | 0.25 inç 18 NPT G 1/4 |
| Giriş basıncı | 1,4...6 bar |
| Darbe aralığı | 8...260mm |
| Maksimum histerez | %0,3 |
| Tedarik gücü | 4 ila 20mA, döngüle çalışan |
|---|---|
| Elektrik bağlantıları | PF 1/2, NPT 1/2, M20X1.5 |
| Çıkış aralığı | 0-7 çubuk (0- 100 psi) |
| Tedarik baskısı | 1.4 ila 7 bar (20 ila 100 psi) |
| Pnömatik bağlantılar | PT 1/4, NPT 1/4 |
| Çıktı Modülleri | P/P (3-15 psi) veya I/P (4-20 Ma; İsteğe bağlı 10-50 Ma) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Toleransı | Harici regülatör olmadan 150 psi'ye kadar |
| Şok ve Titreşim Kullanımı | 2 g ve 500 Hz titreşim frekansı desteği |
| Sinyal bölünmesi aralığı | 2-, 3- veya 4 yönlü bölünmüş aralık |
| Hava tüketimi | ~ 0.25 SCFM (kararlı durum) / 0.31 SCFM'ye (I / P modülü) kadar |
| Çıktı Modülleri | P/P (3-15 psi) veya I/P (4-20 Ma; İsteğe bağlı 10-50 Ma) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Toleransı | Harici regülatör olmadan 150 psi'ye kadar |
| Şok ve Titreşim Kullanımı | 2 g ve 500 Hz titreşim frekansı desteği |
| Sinyal bölünmesi aralığı | 2-, 3- veya 4 yönlü bölünmüş aralık |
| Hava tüketimi | ~ 0.25 SCFM (kararlı durum) / 0.31 SCFM'ye (I / P modülü) kadar |