| Valf karakterizasyonu | Doğrusal, eşit %, hızlı açık (seçilebilir) |
|---|---|
| Yazılım Yapılandırması | Flowserve Logix Yazılımı |
| Çıkış basıncı | Tedarik baskısının 0 -% 100'ü |
| Histerezis | < %0,1 |
| Döngü Göstergeleri | : Konum, sinyal ve alarmlar için LCD |
| Malzeme | Sfero Sfero Döküm, Isıl İşlem Görmüş |
|---|---|
| İçsel Özellikler | Doğrusal |
| sızıntı | 0.01% X Valf Nitelikli Kapasitesi |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| kırpmak | Eksantrik Döner Fiş |
| Valf tipi | Küresel Vana, Kelebek Vana, Diyaframlı Vana |
|---|---|
| Tedarik baskısı | 20 ila 100 psi (filtrelenmiş, kuru, yağsız hava) |
| Hava Tüketimi | 0,9 SCFM @ 20 psi |
| Hava bağlantıları | 1/4 "npt |
| Çalışma Sıcaklığı | -4 ila 176°F |
| Rangedown | 10:1'e kadar (Aralık 1 için 5:1) |
|---|---|
| Çıkış Sinyali | 145 psig'e kadar pnömatik basınç (10 bar) |
| Ortam Sıcaklığı | -10 ila +60°C, -10 ila +60°C, -10 ila +60°C |
| Güç kaynağı | 24V DC (analog kontrol için minimum 9.5V, Hart için 10V) |
| Kesinlik | Yüksek |
| Ürün Adı | Fisher DVC6200 Valf Konumlandırıcısı ve Çin Pnömatik Kontrol Valfı |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Teşhis | - Evet. |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Ürün Adı | Çin Wuzhong Kontrol Vanası |
|---|---|
| Basınç Değeri | PN16 ~ PN100 |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ° C - 550 ° C |
| Bağlantı Tipi | Flanşlı; kaynaklı |
| Nominal çap | DN50 ~ DN300 |
| Ağırlık | Model varyantına bağlı olarak 2,25 kg ila 9.9 kg |
|---|---|
| Montaj Uyumluluğu | Döner/doğrusal aktüatörler |
| Protokoller | Hart 5/7, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Ortam sıcaklığı | -20 ° C ila +85 ° C (standart); -55 ° C'ye kadar seçenekler mevcuttur |
| Valf tipi | Kontrol valfi |
| Çıkış Sinyali | 145 psig'e kadar pnömatik basınç (10 bar) |
|---|---|
| Rangedown | 10:1'e kadar (Aralık 1 için 5:1) |
| Standart veya standart olmayan | Standart |
| Baskı ortamı | Atmosfer basıncı |
| Akış özellikleri | Doğrusal, Değiştirilmiş Doğrusal, Değiştirilmiş Eşitlik% |
| Standart veya standart olmayan | Standart |
|---|---|
| Medya | gaz |
| Çıkış Sinyali | 145 psig'e kadar pnömatik basınç (10 bar) |
| İşlem kontrolü | Akış, basınç, sıcaklık, seviye |
| Korozyon direnci | Yüksek |
| Korozyon direnci | Yüksek |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 4-20 Ma Hart |
| Standart veya standart olmayan | Standart |
| Çıkış Sinyali | 145 psig'e kadar pnömatik basınç (10 bar) |
| Giriş sinyali | Bölünmüş özellikli 4-20 Ma DC |