| Çevre sıcaklığı | -20°C ila +60°C |
|---|---|
| Ürün | Dijital konumlandırıcı |
| Baskı uygulamak | 150 PSI |
| Özel Destek | OEM |
| Nominal Çap | 2.5 |
| Hava tüketimi | 0,53 Nm3 /h @ 6 Bar (0,31 SCFM @ 87 Psi) |
|---|---|
| Dijital konumlandırıcı | 4 - 20 MA (HART) |
| Uygulama endüstrisi | Madencilik, Pulp ve Kağıt, Çelik ve Birincil Metaller, Gıda ve İçecekler, Mısır ıslak öğütme ve etan |
| Minimum Gerekli Çalışma Akımı | -20 °C ila +80 °C (-4 °F ila +178 °F) |
| Özellik | Hızlı, Basit Yapılandırmayla Kolay Devreye Alma |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Model numarası | SVI II |
| Minimum akım sinyali | 3,2 mA |
| Özellik | Hızlı, Basit Yapılandırmayla Kolay Devreye Alma |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART |
| Rezistans | 4-20mA, 450 Ohm Giriş Direnci |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Uyumluluk Gerilimi | 10 VDC |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
|---|---|
| Özellik | Hızlı, Basit Yapılandırmayla Kolay Devreye Alma |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Gerilim Beslemesi (maksimum) | 30 VDC |
| Türü | Dijital konumlandırıcı |
| Giriş sinyali | 3-15 psi pnömatik veya 4-20 mA elektrik sinyali |
|---|---|
| Standart çalışma sıcaklığı | -20°C ila 70°C, istek üzerine özel aralık mevcuttur |
| CV Maksimum Düşük Akış | ND 1/4" giriş 0,34 çıkış 0,34; ND 1/2" giriş 0,637 çıkış 0,79 |
| Besleme Bağlantısı | SA/CL-2 için ND 1/4", SA/CL-1 için ND 1/2" |
| Tedarik baskısı | 2,5 ila 7 bar |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Pnömatik Eylem | Tek veya Çift Etkili, Arızaya Karşı Güvenli, Döner ve Doğrusal |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Doğruluk | +/- Yüzde 0,5 Tam Açıklık |
| doğrusallık | +/- Yüzde 1 Tam Ölçek |
| hava besleme basıncı | Tek Etkili (1,4 ila 6,9 Bar), Çift Etkili (1,4 ila 10,3 Bar) |
|---|---|
| Histerezis + Ölü Bant | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Doğruluk | +/- Yüzde 0,5 Tam Açıklık |
| doğrusallık | +/- Yüzde 1 Tam Ölçek |
| Baskı uygulamak | 20 ila 150psi |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
|---|---|
| Hava dağıtımı | 280 SLPM @ 30psi |
| Pnömatik | Hava veya Tatlı Doğal Gaz – Düzenlenmiş ve Filtrelenmiş |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Güç kaynağı | 4-20mA |
| Valf gövdesi tasarım koşulları | PN16 |
|---|---|
| Boyut | 340*240*240mm |
| Ağırlık | 82kg |
| PMA - İzin verilen maksimum basınç | 16 bar g |
| TMA - İzin verilen maksimum sıcaklık | 220°C |