| Input Signal | 4-20mA DC or 0-10mA DC |
|---|---|
| Torque | 34~13500Nm |
| Power | Electric |
| Voltage | AC / DC 220V, AC 380V |
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Model numarası | SVI II |
|---|---|
| hava besleme basıncı | Tek Etkili (1,4 ila 6,9 Bar), Çift Etkili (1,4 ila 10,3 Bar) |
| Malzemeler | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| Histerezis + Ölü Bant | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Durum | Yeni |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |
|---|---|
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Alan Sınıflandırması | Patlama Dayanıklı, İçsel Güvenli, FISCO, Tip N, Alev Dayanıklı, Yanmaz FM için |
| Güç Kaynağı | Yerel |
| Garanti | 1 yıl |
| Durum | Yeni ve Menşei |
|---|---|
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Güç Kaynağı | Yerel |
| Garanti | 1 yıl |
| Pnömatik | Hava veya Tatlı Doğal Gaz – Düzenlenmiş ve Filtrelenmiş |
|---|---|
| hava besleme basıncı | Tek Etkili (1,4 ila 6,9 Bar), Çift Etkili (1,4 ila 10,3 Bar) |
| Hava dağıtımı | 280 SLPM @ 30psi |
| Malzemeler | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| Güç kaynağı | 4-20mA |
| doğrusallık | +/- Yüzde 1 Tam Ölçek |
|---|---|
| Malzemeler | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| Doğruluk | +/- Yüzde 0,5 Tam Açıklık |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Teşhis | Standart Tanılama, Gelişmiş Tanılama |
| Hava dağıtımı | 280 SLPM @ 30psi |
|---|---|
| Baskı uygulamak | 20 ila 150psi |
| Minimum akım sinyali | 3,2 mA |
| Özellikleri | Kolay, Basit, Doğru |
| Malzemeler | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, Doğal Gaz Sertifikalı |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART, 4-20mA Analog |
| Güç Kaynağı | Yerel |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, PED, UL, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, ANZEx |
|---|---|
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Model numarası | DVC2000 |
| Garanti | 1 yıl |
| Teşhis | - Evet. |
| Model numarası | Logix 3200MD |
|---|---|
| Bağlantı | Flanş, Kelepçe, Diş, Akıl Sağlığı Konusu |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Doğruluk | ±%1,±%1,6 |
| Baskı uygulamak | 150 PSI |