| Model numarası | DVC2000 |
|---|---|
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, PED, UL, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, ANZEx |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Güç Kaynağı | Yerel |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, Doğal Gaz Sertifikalı |
|---|---|
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |
| Muhafaza | Hava Koşullarına Dayanıklı |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Garanti | 1 yıl |
| Eylem | Tek / Çift Etkili |
| Baskı uygulamak | 140~800kPa (1.4~8bar, 20~116psi) |
| Durum | Yeni ve Menşei |
|---|---|
| Ürün | Dijital konumlandırıcı |
| Model numarası | Logix 3200MD |
| Türü | Dijital konumlandırıcı |
| Özel Destek | OEM |
| Malzemeler | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
|---|---|
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| hava besleme basıncı | Tek Etkili (1,4 ila 6,9 Bar), Çift Etkili (1,4 ila 10,3 Bar) |
| Hava dağıtımı | 280 SLPM @ 30psi |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
|---|---|
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, Doğal Gaz Sertifikalı |
| İletişim Protokolü | HART, 4-20mA Analog |
| Teşhis | - Evet. |
| Güç Kaynağı | Yerel |
| Durum | Yeni ve Menşei |
|---|---|
| Ürün Adı | SVI1000 |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Sinyal - Arz | 4-20 MA Kontrol Sinyali/Harici Güç Gerekmiyor |
| Türü | Dijital konumlandırıcı |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı | -20°C ila +60°C |
| Giriş | 4-20mA |
| histerezis | %0,2 |
| Baskı uygulamak | 150 PSI |
| histerezis | %0,2 |
|---|---|
| Valf ayar noktası | 4-20mA, 450 Ohm Giriş Direnci |
| Uyumluluk Gerilimi | 10 VDC |
| İletişim Protokolü | HART |
| Gerilim Beslemesi (maksimum) | 30 VDC |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
|---|---|
| Teşhis | - Evet. |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |
| Garanti | 1 yıl |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, Doğal Gaz Sertifikalı |