| hava besleme basıncı | Tek Etkili (1,4 ila 6,9 Bar), Çift Etkili (1,4 ila 10,3 Bar) |
|---|---|
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Durum | Yeni |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Pnömatik | Hava veya Tatlı Doğal Gaz – Düzenlenmiş ve Filtrelenmiş |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, Doğal Gaz Sertifikalı |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART, 4-20mA Analog |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |
| Garanti | 1 yıl |
| Türü | Dijital konumlandırıcı |
| Durum | Yeni ve Menşei |
|---|---|
| Ürün | Dijital konumlandırıcı |
| Baskı uygulamak | 150 PSI |
| Özel Destek | OEM |
| Giriş | 4-20mA |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
|---|---|
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| İletişim Protokolü | HART, 4-20mA Analog |
| Ürün | Dijital konumlandırıcı |
| Malzemeler | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
|---|---|
| Minimum akım sinyali | 3,2 mA |
| Model numarası | SVI II |
| Doğruluk | +/- Yüzde 0,5 Tam Açıklık |
| Özellikleri | Kolay, Basit, Doğru |
| Valf ayar noktası | 4-20mA, 450 Ohm Giriş Direnci |
|---|---|
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Nem | %0-100 Yoğuşmasız |
| Konum | 1-6 eksen |
| Ürün | pozisyoner |
| Çıkış sinyali | 0 ila 10 V, RB = 1 KΩ |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Giriş sinyali | 0 ila 10 V, Ri = 20 KΩ · 0 ila 20 MA, Ri = 50 Ω |
| ortam | 0 ila 50 °C |
| Depolama | –20 ila +70 °C |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| hava besleme basıncı | Tek Etkili (1,4 ila 6,9 Bar), Çift Etkili (1,4 ila 10,3 Bar) |
| doğrusallık | +/- Yüzde 1 Tam Ölçek |
| Tekrarlanabilirlik | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Model numarası | 6 eksenli taşıma kapasitesi 10kg erişim 1450mm robot kol kiti ve endüstriyel robot fiyatı RA010N Kaw |
|---|---|
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |
| Garanti | 1 yıl |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün | Dijital konumlandırıcı |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |