| Durum | Yeni |
|---|---|
| Hava dağıtımı | 280 SLPM @ 30psi |
| Minimum akım sinyali | 3,2 mA |
| Doğruluk | +/- Yüzde 0,5 Tam Açıklık |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
|---|---|
| Güç kaynağı | 4-20mA |
| Histerezis + Ölü Bant | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Pozisyon Kontrolü | Pozisyon Kontrolü |
|---|---|
| Teşhis | - Evet. |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |
| Model numarası | DVC6200 |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Türü | Dijital konumlandırıcı |
|---|---|
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |
| Hava, Doğal Gaz, Azot | Yerel |
| Güç kaynağı | 4-20mA |
|---|---|
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Tekrarlanabilirlik | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Hava dağıtımı | 280 SLPM @ 30psi |
| Model numarası | SVI II |
| Veri Arayüzü | kablolu |
|---|---|
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, PED, UL, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, ANZEx |
| İletişim Protokolü | HART, 4-20mA Analog |
| Ürün | Dijital konumlandırıcı |
| Alan Sınıflandırması | Kendinden Güvenli, CSA ve FM için Teşvik Edici Olmayan |
| Kaput Tipi | Standart veya ısı dağılmış |
|---|---|
| Trim Tasarımı | Dengeli veya dengesiz |
| Akış Özellikleri | Eşit yüzde/doğrusal/hızlı açılış |
| Sızıntı derecesi | ANSI Sınıf IV-VI |
| Gürültü azaltma derecesi | IEC standartlarını karşılıyor |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Hava Temini | 1.4 ila 10.3 bar (20 ila 150 psig) |
| Koruma Derecesi | IP66 |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila 80°C (-40°F ila 176°F) |
| İletişim Protokolü | Hart 6/7 |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| İletişim Protokolü | HART, 4-20mA Analog |
| Model numarası | DVC6200 |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
| Hava dağıtımı | 280 SLPM @ 30psi |
|---|---|
| Baskı uygulamak | 20 ila 150psi |
| hava besleme basıncı | Tek Etkili (1,4 ila 6,9 Bar), Çift Etkili (1,4 ila 10,3 Bar) |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Minimum akım sinyali | 3,2 mA |