| Ürün Adı | Westlock Döner Konum Monitörleri, Fisher EZ valfi için 2200 Serisi ve 2600 Serisi Limit Anahtarı |
|---|---|
| Modeli | 2600 ve 2200 |
| Temp. Sıcaklık Range Menzil | -30°C ila +85°C |
| Marka | Westlock |
| Şaft ve donanım | Paslanmaz çelik |
| Çevre sıcaklığı | -20°C ila +60°C |
|---|---|
| Malzeme | SS304, SS316 Veya Özelleştirin |
| Nominal Çap | 2,5"(63mm), 4"(100mm),6"(150mm) |
| Bağlantı | Flanş, Kelepçe, Diş, Akıl Sağlığı Konusu |
| Ürün Adı | Flowserve Valf Konumlandırıcı |
| Ürün adı | Tissin Akıllı Valf Konumlandırıcı TS600 Serisi pnömatik konumlayıcılar ve Asco solenoid valf ile Çin |
|---|---|
| Marka | Tisin |
| Modeli | TS600 |
| Matrial | Alaşım/çelik |
| Valf stili | pozisyoner |
| Aktarma | Yay dönüşlü, Lineer |
|---|---|
| Sertifikalar | SIL özellikli, ATEX, CUTR, PED |
| Kontrol Tipi | Açık/kapalı, kısma |
| Çalışma sıcaklığı | Kriyojenik, Düşük Sıcaklık, Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| güç kaynağı | Pnömatik, manuel |
| Aktarma | Yay dönüşlü, Lineer |
|---|---|
| Sertifikalar | SIL özellikli, ATEX, CUTR, PED |
| Kontrol Tipi | Açık/kapalı, kısma |
| Çalışma sıcaklığı | Kriyojenik, Düşük Sıcaklık, Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| güç kaynağı | Pnömatik, manuel |
| Aktarma | Yay dönüşlü, Lineer |
|---|---|
| Sertifikalar | SIL özellikli, ATEX, CUTR, PED |
| Kontrol Tipi | Açık/kapalı, kısma |
| Çalışma sıcaklığı | Kriyojenik, Düşük Sıcaklık, Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| güç kaynağı | Pnömatik, manuel |
| Ürün adı | samson pozisyoner valf Tip 3731-3 3730-2 3730-3 3730-4 3730-5 ve valf için dijital pozisyoner |
|---|---|
| Marka | SAMSON |
| Modeli | 3730 |
| Matrial | Alüminyum / paslanmaz çelik |
| Valf stili | pozisyoner |
| Model numarası | SVI II |
|---|---|
| Malzemeler | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Histerezis + Ölü Bant | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| doğrusallık | +/- Yüzde 1 Tam Ölçek |
| Ürün adı | samson pozisyoner valf Tip 3731-3 3730-2 3730-3 3730-4 3730-5 ve valf için dijital pozisyoner |
|---|---|
| Marka | SAMSON |
| Modeli | 3730 |
| Matrial | Alüminyum / paslanmaz çelik |
| Valf stili | pozisyoner |
| Tip | Çok Katmanlı Kovanlı Yüksek Basınç Diferansiyel Kontrol Vanası |
|---|---|
| Bağlantı türü | Flanş, Soket Kaynağı, Alın Kaynağı |
| Flanş Tipi | FF, RF, RJ, TG, MFM |
| Flanş Standardı | JIS B2201, ASME B16.5, JB/T79, HG20592 |
| Bağlantı Boyutu | SW 32~80mm, Siyah Beyaz 65~600mm |