| Ürün adı | Azbil gelişmiş basınç vericisi GTX200 GTX15F GTX30D GTX40D |
|---|---|
| Marka | Azbil |
| modeli | GTX200 GTX15F GTX30D GTX40D |
| aile | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | Basınç Transmitteri |
| Giriş Koruma Derecesi | IP66 |
|---|---|
| Normal çalışma sıcaklık aralığı | -25°~80°C (standart tip) |
| Basınç Göstergesi Bağlantı Boyutu | PT1/8, NPT1/8 |
| Giriş basınç aralığı | 0.14 ~ 0.7mpa |
| Giriş akımı aralığı | 4~20mA DC |
| İletişim Protokolü | HART7 |
|---|---|
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Çalışma sıcaklığı | Standart sıcaklık, aşırı sıcaklık |
| Durum | Yeni |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC, 24 VDC |
| Sıcaklık Aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
|---|---|
| İletişim | Hart |
| Koruma Sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Teşhis | Evet |
| Tedarik gücü | Döngüden güç alan, 4-20 mA |
| koşullu | Yeni |
|---|---|
| İletişim Protokolü | Hart 5 veya Hart 7 |
| Analog Giriş Sinyali | 4-20 mA DC |
| Medya | Hava ve Gaz |
| Elektriksel bağlantı | 1/2 NPT iç veya M20 |
| Renk | Gri |
|---|---|
| Aksiyon modu | Çift oyunculuk |
| Tekrarlanabilirlik | ≤ 0,25% |
| Sıcaklık | -40 ° +85 ° |
| Besleme Ortamı | Hava yağı gazı |
| Ağırlık | 8,3 Pound (3,9 Kg) Alüminyum 20,5 Pound (9,3 Kg) Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| tekrarlanabilirlik | <%0,05 Tam Ölçek |
| Ev materyalleri | Döküm, Toz Boyalı Alüminyum, Paslanmaz Çelik |
| Model numarası | Logix 3200MD Dijital HART Konumlandırıcı |
| Güç kaynağı | İki telli, 4-20 MA 10,0 ila 30,0 VDC |
| Kontrol sinyali | 4-20mA |
|---|---|
| Bağlantılar | flanşlı |
| Malzeme | Sfero Sfero Döküm, Isıl İşlem Görmüş |
| Koltuk halkası tipi | Konik, O-ring ile kapatılmış |
| sızıntı | 0.01% X Valf Nitelikli Kapasitesi |
| Model numarası | TZIDC-200 |
|---|---|
| Uygulama | Elektropneumatik Valf Yerleştiricisi |
| Aygıt Nesne Tipi | ABB TZIDC-200 V2.2-HART |
| Protokol | HART |
| türü | Dijital konumlandırıcı |
| Giriş Sinyali Seçenekleri | 4-20 mA (analog), HART, FOUNDATION Fieldbus |
|---|---|
| Hava besleme baskısı | 3-7 Bar |
| Koruma Derecesi | IP66 |
| Kesinlik | ≤ % 0.25 |
| Sıcaklık aralığı | -52 °C ila +85 °C (-62 °F ila +185 °F) |