| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
|---|---|
| Doğrusallık | Açıklığın ≤ ±%0,75'i |
| Hava Tüketimi | 1,4 barda 0,24 normal m³/saat (yaklaşık) |
| Muhafaza malzemesi | Alüminyum veya Paslanmaz çelik |
| Ortam sıcaklığı | -40 °C ila +80 °C |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
|---|---|
| Doğrusallık | Açıklığın ≤ ±%0,75'i |
| Hava Tüketimi | 1,4 barda 0,24 normal m³/saat (yaklaşık) |
| Muhafaza malzemesi | Alüminyum veya Paslanmaz çelik |
| Ortam sıcaklığı | -40 °C ila +80 °C |
| Hava Besleme Basıncı | 1,4 ila 7,0 bar |
|---|---|
| Koruma | IP66 |
| Giriş sinyali aralığı | 4 - 20 Ma Hart |
| Valf konumlandırıcısının ağırlığı | 2,5 kg (5,5 lb) |
| Operasyonel basınç aralığı | 0-10 bar |
| oyunculuk | Çift Oyunculuk veya Tek Oyunculuk |
|---|---|
| Geri bildirim | geri bildirimli veya geri bildirimsiz |
| İnme | strok aralığı |
| Ambalaj bilgileri | Fisher standart paketleme, Ağırlık: Yaklaşık. 3.5kg / set |
| Teslim süresi | 6-8 hafta |
| Marka / Üretici | mason |
|---|---|
| Beslenme hava basıncı | Tipik olarak 1,4 ila 7 Bar (20 ila 100 Psig) |
| Proses/Vana Sıcaklık Aralığı | -196 ° C ila +450 ° C |
| Tehlikeli alan onayları | ATEX, IECEx, FM, CSA (Sertifikalı Modeller için) |
| Montaj | Doğrusal (gövde) veya Döner (ISO 5211) Aktüatörlere Doğrudan Montaj |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik | ≤ ±%0,3 |
| Montaj Yönü | Herhangi bir konum (dik durumdayken en iyi performans) |
| Muhafaza malzemesi | Alüminyum veya Paslanmaz çelik |
| Ortam sıcaklığı | -40 °C ila +80 °C |
| İletişim limanı protokolü | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
|---|---|
| Pnömatik bağlantı tipi | 0.25 inç 18 NPT G 1/4 |
| Giriş basıncı | 1,4...6 bar |
| Darbe aralığı | 8...260mm |
| Maksimum histerez | %0,3 |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
|---|---|
| Hava Besleme Basıncı | 140 ila 700 kPa |
| İletişim sistemi | Yalnızca HART6 iletişimi |
| Kesinlik | ±%1,0 FS |
| Ortam Sıcaklığı | -40 ila +80°C |
| Sıcaklık Aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
|---|---|
| İletişim | Hart |
| Koruma Sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Teşhis | Evet |
| Tedarik gücü | Döngüden güç alan, 4-20 mA |
| Eki | Boru veya duvar montajı |
|---|---|
| Montaj pozisyonu | Dik, yoğuşmalı drenaj aşağı doğru |
| Ortam sıcaklığı | -40… + 60 ° C |
| Malzeme | çelik |
| Yaklaşık ağırlık. | 1,8 kg |