| İletişim platformu | Hart |
|---|---|
| Tip | Dijital valf konumlandırıcısı |
| Tedarik baskısı | 20 - 100 psi (1.4 - 7 bar) |
| Garanti | 1 Yıl |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Konut |
| İsim | Valf konumlandırıcı dijital konumlandırıcı LOGIX 3200MD-28 kontrol valfi konumlayıcı |
|---|---|
| Marka | LOGIX |
| modeli | LOGIX 3200MD |
| alt tip | Dijital |
| Hava Kapasitesi | 20 4 Nm3 /h @ 4 bar (12 SCFM @ 60 psi) |
| İletişim Platformu | HART |
|---|---|
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Baskı uygulamak | 20 - 100 Psi (1,4 – 7 Bar) |
| Sertifikalar | ATEX, FM, IEC ve CSA Onayları. Kendinden Güvenli ve Tetikleyici Olmayan (Enerji Sınırlı) |
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün adı | EP500 akıllı elektro pnömatik konumlandırıcı için spirax sarco valf konumlandırıcı fiyatı |
|---|---|
| modeli | EP500 |
| Temp. Sıcaklık Range Menzil | -30°C ila +85°C |
| Marka | Westlock |
| Mil ve donanım | Paslanmaz çelik |
| Giriş sinyali | 3-15 psi |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | 0-60 ℃ |
| Bağlantı türü | Flanş, Diş, Soket |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik |
| Tip | Pnömatik |
| Ürün | Dijital konumlandırıcı |
|---|---|
| Besleme Ortamı | Hava, Aşındırıcı Olmayan Gaz |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 101 psig |
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Garanti | 1 yıl |
| Tek ağırlık | 3kg |
|---|---|
| Alt Tipi | Dijital |
| Marka adı | Fish-er |
| Nakliye Yolları | DHL |
| Uygulama | Sanayi |
| İletişim protokolü | Hart, 4-20mA analog |
|---|---|
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Çalışma sıcaklığı | Standart sıcaklık, yüksek sıcaklık |
| Tedarik medyası | Hava, aşındırıcı olmayan gaz |
| Maksimum çıkış basıncı | 101 psig |
| Pnömatik | Hava veya tatlı doğal gaz |
|---|---|
| Güç kaynağı | 4-20mA |
| Bağlantılar (Tedarik ve Aktüatör) | 1/2 "npt |
| Kesinlik | ± yüzde 0,5 tam aralık |
| Vana Tipi | kontrol vanası |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| doğrusallık | +/- Yüzde 1 Tam Ölçek |
| Histerezis + Ölü Bant | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Model numarası | SVI II |