| Giriş sinyali | Elektrikli |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 4-20 mA HART |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Renk | Gri |
|---|---|
| Aksiyon modu | Çift oyunculuk |
| Tekrarlanabilirlik | ≤ 0,25% |
| Sıcaklık | -40 ° +85 ° |
| Besleme Ortamı | Hava yağı gazı |
| Ürün adı | Tissin Akıllı Valf Konumlandırıcı TS600 Serisi pnömatik konumlayıcılar ve Asco solenoid valf ile Çin |
|---|---|
| Marka | Tisin |
| Modeli | TS600 |
| Matrial | Alaşım/çelik |
| Valf stili | pozisyoner |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
|---|---|
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, Doğal Gaz Sertifikalı |
| Garanti | Bir Yıl |
| Histerezis + Ölü Bant | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Özellikleri | Kolay, Basit, Doğru |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Güç kaynağı | 4-20mA |
| Model numarası | DVC6200 |
|---|---|
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| İsim | Flowserve 520MD Dijital Konumlandırıcılı Çin Kontrol Vanası |
|---|---|
| Marka | akış hizmeti |
| modeli | 520MD |
| Malzemeler | alüminyum |
| Giriş sinyali aralığı | 4 - 20 mA |
| Ürün adı | Konumlandırıcılı Çin kontrol vanası KOSO KGP5000 SERİSİ akıllı vana konumlandırıcı elektro pnömatik |
|---|---|
| Marka | Koso |
| Modeli | KGP5000 |
| Matrial | Alaşım/çelik |
| Valf stili | pozisyoner |
| Malzeme | SS304, SS316 Veya Özelleştirin |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı | -20°C ila +60°C |
| Ürün Adı | Flowserve Valf Konumlandırıcı |
| Garanti | 1 yıl |
| Doğruluk | ±%1,±%1,6 |
| Bağlantı | Flanş, Kelepçe, Diş, Akıl Sağlığı Konusu |
|---|---|
| Ürün Adı | Flowserve Valf Konumlandırıcı |
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | SS304, SS316 Veya Özelleştirin |
| Doğruluk | ±%1,±%1,6 |