| tip | DVC6200p |
|---|---|
| İletişim Protokolü | PROFIBUS |
| Veri arayüzü | telli |
| Teşhis | Sahip olmak |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| modeli | spirax sarco SP7-10, SP7-11 ve SP7-12 Akıllı valf EZ kontrol valfli konumlayıcılar |
|---|---|
| Bağlantı türü | 2 tel |
| Çıkış sinyali | 4 ~ 20 mA DC |
| Marka | spirax sarco |
| Veriyolu/Sensör | 4-20 mA Verici |
| Ürün adı | Tissin Akıllı Valf Konumlandırıcı TS600 Serisi pnömatik konumlayıcılar ve Asco solenoid valf ile Çin |
|---|---|
| Marka | Tisin |
| Modeli | TS600 |
| Matrial | Alaşım/çelik |
| Valf stili | pozisyoner |
| Ürün adı | Fisher DVC6200 Dijital Vana Pozisyonlayıcı |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Pozisyon kontrolü | Kısma kontrolü, açık/kapalı |
| Tedarik medyası | Hava, doğal gaz, azot |
| Durum | Yeni Orijinal |
|---|---|
| Özellik | vana konumlayıcı |
| Stoklamak | Stokta |
| tip | Valf konumlayıcı, pnömatik aktüatör, valf gövdesi |
| Ambalaj bilgileri | Talebe dayalı |
| Ürün | Dijital konumlandırıcı |
|---|---|
| Giriş | 4-20mA |
| histerezis | %0,2 |
| Doğruluk | ±%1,±%1,6 |
| endüstriler | Güç,Kimyasallar,Su,Petrol ve Gaz,Genel Endüstriler,Madencilik |
| Masoneilan SVI2-21123121 valf konumlayıcı | Standart Tanılama, Gelişmiş Tanılama |
|---|---|
| Pnömatik | Hava veya Tatlı Doğal Gaz – Düzenlenmiş ve Filtrelenmiş |
| Minimum akım sinyali | 3,2 mA |
| Tekrarlanabilirlik | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Doğruluk | +/- Yüzde 0,5 Tam Açıklık |
| Ürün adı | kontrol valfi Tissin Akıllı Valf Konumlandırıcı TS600 Serisi pnömatik konumlayıcılar TS300 filtre re |
|---|---|
| Marka | Tisin |
| Modeli | TS600 |
| Matrial | Alaşım/çelik |
| Valf stili | pozisyoner |
| Nominal akış katsayısı | 470 Maksimum CV Değeri |
|---|---|
| Çıkış sinyali | 4-20mA, HART, PROFIBUS PA veya FOUNDATION Fieldbus |
| Vana konumu geri bildirimi | Hall Sensörleri Aracılığıyla Dijital Konum Geri Bildirimi veya Potansiyometreler Aracılığıyla Analog |
| Koruma derecesi | IP66/67 |
| Vana hareket aralığı | 10 mm ila 100 mm |
| Teşhis fonksiyonları | Durum Raporları ve Arıza Bilgileri Sağlar, Ekipman Yönetimi ve Bakımını Destekler |
|---|---|
| doğrusallık | Maksimum Seyahat Değerinin %0,5'inden Az |
| Sıfır noktası kayması | Maksimum Seyahat Değerinin %0,1'inden Az |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı veya Paslanmaz çelik |
| Uygun medya | Sıvılar, Gazlar ve Buhar Gibi Aşındırıcı Olmayan Ortamlar |