| ürün türü | Akıllı pnevmatik valf konumlandırıcı |
|---|---|
| Giriş sinyali | HART 7 Protokolü ile 4-20 mA |
| Standart çalışma sıcaklığı | -55°C ila 85°C |
| Tedarik baskısı | 2,5-10,4 Bar (150 Psi) |
| Pnömatik bağlantılar | 1/2" NPTF |
| Adı | Koso pozisyoner için kontrol vanası pozisyoneri KGP5000 Serisi akıllı vana pozisyoner |
|---|---|
| Türü | KGP5000 |
| Giriş sinyali | 4 - 20mA DC |
| Pozisyon verici çıkışı | 4 - 20mA DC |
| Seyahat aralığı | Doğrusal / Döner |
| modeli | spirax sarco SP7-10, SP7-11 ve SP7-12 Akıllı valf EZ kontrol valfli konumlayıcılar |
|---|---|
| Bağlantı türü | 2 tel |
| Çıkış sinyali | 4 ~ 20 mA DC |
| Marka | spirax sarco |
| Veriyolu/Sensör | 4-20 mA Verici |
| Ürün adı | Tissin Akıllı Valf Konumlandırıcı TS600 Serisi pnömatik konumlayıcılar ve Asco solenoid valf ile Çin |
|---|---|
| Marka | Tisin |
| modeli | TS600 |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | pozisyoner |
| Nominal akış katsayısı | 470 Maksimum CV Değeri |
|---|---|
| Çıkış sinyali | 4-20mA, HART, PROFIBUS PA veya FOUNDATION Fieldbus |
| Vana konumu geri bildirimi | Hall Sensörleri Aracılığıyla Dijital Konum Geri Bildirimi veya Potansiyometreler Aracılığıyla Analog |
| Koruma derecesi | IP66/67 |
| Vana hareket aralığı | 10 mm ila 100 mm |
| Ürün adı | Tissin Akıllı Valf Konumlandırıcı TS600 Serisi pnömatik konumlayıcılar ve Asco solenoid valf ile Çin |
|---|---|
| Marka | Tisin |
| Modeli | TS600 |
| Matrial | Alaşım/çelik |
| Valf stili | pozisyoner |
| Histerezis + Ölü Bant | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Özellikleri | Kolay, Basit, Doğru |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Güç kaynağı | 4-20mA |
| Ürün | Dijital konumlandırıcı |
|---|---|
| Giriş | 4-20mA |
| histerezis | %0,2 |
| Doğruluk | ±%1,±%1,6 |
| endüstriler | Güç,Kimyasallar,Su,Petrol ve Gaz,Genel Endüstriler,Madencilik |
| Masoneilan SVI2-21123121 valf konumlayıcı | Standart Tanılama, Gelişmiş Tanılama |
|---|---|
| Pnömatik | Hava veya Tatlı Doğal Gaz – Düzenlenmiş ve Filtrelenmiş |
| Minimum akım sinyali | 3,2 mA |
| Tekrarlanabilirlik | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Doğruluk | +/- Yüzde 0,5 Tam Açıklık |
| Ürün adı | kontrol valfi Tissin Akıllı Valf Konumlandırıcı TS600 Serisi pnömatik konumlayıcılar TS300 filtre re |
|---|---|
| Marka | Tisin |
| Modeli | TS600 |
| Matrial | Alaşım/çelik |
| Valf stili | pozisyoner |