| Aygıt Nesne Tipi | SIPART PS2 Valve Positioner |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Model numarası | SIPART PS2 Valve Positioner |
| Protokol | HART |
| Uygulama | Elektropneumatik Valf Yerleştiricisi |
| Aygıt Nesne Tipi | SIPART PS2 Valve Positioner |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Model numarası | SIPART PS2 Valve Positioner |
| Protokol | HART |
| Uygulama | Elektropneumatik Valf Yerleştiricisi |
| Sapma | % ≤ 1 |
|---|---|
| Medya | Gaz |
| Sinyal aralığı | 4 ila 20 Ma |
| Eylem yönü | Geri dönüşümlü |
| Hassasiyet | ≤%0,1 |
| Model Number | Flowserve Logix 520MD digital positioner |
|---|---|
| İletişim Protokolü | Hart 5 veya Hart 7 |
| Available Mounting | Sliding-stem Linear; Quarter-turn Rotary Applications |
| Analog Giriş Sinyali | 4-20 mA DC |
| Supply Voltage | 8-30 VDC |
| Sapma | % ≤ 1 |
|---|---|
| Model numarası | 3730-3 Samson Valf Konumlandırıcı |
| Koruma derecesi | IP 66/NEMA 4X |
| Statik yıkım sınırı | 100mA |
| Duyarlılık | ≤%0,1 |
| Giriş sinyali | HART Protokolü ile 4-20mA |
|---|---|
| Tedarik baskısı | 1,4~7 bar |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila +80°C |
| Koruma Sınıfı | IP66, Ex ia IIC T5 |
| Malzeme | Korozyona Karşı Korumalı Alüminyum Muhafaza |
| Renk | Gri |
|---|---|
| Aksiyon modu | Çift oyunculuk |
| Tekrarlanabilirlik | ≤0 .25% |
| Sıcaklık | -40 ° +85 ° |
| Tedarik medyası | Hava petrol gazı |
| Gerilim Beslemesi (maksimum) | 30Vdc |
|---|---|
| Pozisyon kontrolü | Kısma kontrolü, açık/kapalı |
| Nem | %0-100 Yoğuşmasız |
| İletişim Protokolü | Hart |
| Kabuk Malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Konut |
| vuruş uzunluğu | 0-100mm |
|---|---|
| Baskı uygulamak | 3-15 psi |
| Valf Boyutu | 1/2-2 İnç |
| Kesinlik | Aralığın ±%0,2'si |
| Nem Aralığı | –40 ila 85ºC (-40 ila 185ºF) |
| Gerilim Beslemesi (maksimum) | 30Vdc |
|---|---|
| Pozisyon kontrolü | Kısma kontrolü, açık/kapalı |
| Nem | %0-100 Yoğuşmasız |
| İletişim Protokolü | Hart |
| Kabuk Malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Konut |