| Bağlantı | 3/4 |
|---|---|
| Sertifika | CCC |
| Ürün adı | Fisher 2625 Serisi Hacim Artırıcılar |
| Valf tipi | Cilt güçlendiricileri |
| Ambalaj bilgileri | 10X20X20cm |
| İletişim Protokolü | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Teşhis | Evet |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Muhafaza Malzemesi | Düşük bakırlı kromatlı alüminyum (ASTM A360) |
|---|---|
| Koruma Derecesi | IP66 / NEMA 4x |
| Ağırlık | 2 kg (4,5 Lb) |
| Giriş Gücü/Sinyal | 3,2-24 mA; Uyumluluk: 20 mA'da 9 VDC, 4 mA'da 11 VDC |
| İsteğe bağlı çıktılar | İki katı hal anahtarı (1A/30 VDC); 4-20 mA konum yeniden iletimi |
| İletişim Protokolü | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Çıkış Sinyali | 145 psig'e kadar pnömatik basınç (10 bar) |
| Koruma Derecesi | IP66/IP67 |
| Güç kaynağı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
| Ortam sıcaklık aralığı | -40 ° C ila 85 ° C (-40 ° F ila 185 ° F) Standart |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma |
|---|---|
| Tedarik baskısı | 1.4 - 7 bar (20 - 100 psi) |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila +85°C |
| Muhafaza koruması | IP66 / NEMA 4x |
| Tekrarlanabilirlik | ≤%0,5 |
| Geri bildirim | geribildirim ile veya geribildirim olmadan |
|---|---|
| Max Çıkış Basıncı | 101 psig |
| iletişim protokolü | HART, 4-20mA Analog |
| Ambalaj bilgileri | Ambalaj: Fisher Kutu Ağırlığı: 1.5Kg / set Boyut: 250MMX100MMX80MM |
| Teslim süresi | 6-8 hafta |
| Ayar noktası | 4-20 mA |
|---|---|
| Valf hareketi | 3,6 ila 300 mm |
| açılma açısı | 24 - 100 ° |
| Malzeme | çelik |
| iletişim | HART® saha haberleşme protokolü |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| ortamın sıcaklığı | Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık |
| Boyut aralığı | 3/4" ila 8" (20 ila 200 mm) |
| Gövde malzemesi | karbon çelik; paslanmaz çelik; krom-moly |
| Model numarası | TZIDC-200 |
|---|---|
| Saklama Sıcaklığı Limitleri | -58°F ila 200°F (-50°C ila 93°C) |
| Bağıl nem | %10 ila %90 yoğuşmasız |
| Hızlı Geçici Patlama | 2 kV'da etki yok |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Hava bağlantıları | G veya NPT |
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC |
| doğrusallık | <%0,4 |