| İletişim Protokolü | 4-20mA Analog |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Teşhis | HAYIR |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Maksimum çıkış basıncı | 150 PSI |
| Çalışma Sıcaklığı Menzil | -40°C ila +85°C |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART (isteğe bağlı) |
| Tekrarlanabilirlik | ≤%0,5 |
| Muhafaza koruması | IP66 / NEMA 4x |
| Hava Tüketimi | Düşük tüketimli tasarım |
| Ambalaj bilgileri | karton/tahta sandık ambalajı |
|---|---|
| Teslim süresi | 6-8 hafta |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 800 set |
| Menşe yeri | Çin |
| Çıkış Sinyali | 4-20 mA |
|---|---|
| Tedarik baskısı | 1,4 ila 8 bar / 20 ila 115 psi |
| Standart sıcaklık aralığı | -40 °C ila +85 °C / -40 °F ila +185 °F |
| Besleme gerilimi | 12-30 VDC |
| İletişim | Hart |
| Model numarası | TZIDC-200 |
|---|---|
| Saklama Sıcaklığı Limitleri | -58°F ila 200°F (-50°C ila 93°C) |
| Bağıl nem | %10 ila %90 yoğuşmasız |
| Hızlı Geçici Patlama | 2 kV'da etki yok |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Başvuru | tüm pnömatik aktüatörler |
| Kısıtlayıcı oranı | Ayarlanabilir |
| Titreşim direnci | EN 837-1'e göre |
| Model numarası | TZIDC-200 |
|---|---|
| Saklama Sıcaklığı Limitleri | -58°F ila 200°F (-50°C ila 93°C) |
| Bağıl nem | %10 ila %90 yoğuşmasız |
| Hızlı Geçici Patlama | 2 kV'da etki yok |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Hava bağlantıları | G veya NPT |
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC |
| doğrusallık | <%0,4 |
| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Model numarası | DVC6200 |
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Ek | Boru veya duvar montajı |
|---|---|
| Montaj konumu | Dik, yoğuşma suyu drenajı aşağı doğru |
| Çevre sıcaklığı | -40 … +60°C |
| Malzeme | Çelik |
| Yaklaşık ağırlık. | 1,8 kilo |