| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| ortamın sıcaklığı | Normal sıcaklık |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Port Boyutu | 1/2"; 3/8"; 1" |
| Çalışma basınç aralığı | özel |
|---|---|
| Nominal basınç | PN16, 25, 40 |
| Uygulama | Petrokimya, kömür kimyasal, elektrik santralleri, vb. |
| hava besleme basıncı | Maksimum 6bar. |
| Bağlantı Tipi | flanşlı |
| Model Number | SVI2/SVI3/SVI1000 |
|---|---|
| Storage Temperature Limits | -58°F to 200°F (-50°C to 93°C) |
| Relative Humidity | 10 to 90% non-condensing |
| Fast Transient Burst | No effect at 2 kV |
| Customized support | OEM, ODM, OBM |
| Diagnostics | Yes |
|---|---|
| Mounting Type | Integral Mounted |
| Supply Media | Air, Non Corrosive Gas |
| Communication Protocol | HART, 4-20mA Analog |
| Max Outlet Pressure | 101 psig |
| Giriş Akımı | 4-20 Ma DC (Standart) |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik | ±% 0.5 FS içinde |
| Çıkış Akışı | 0.14 MPa beslemesinde ≥ 80 L/dk (ANR); ≥ 200 l/dk 0.4 MPa'da |
| Ortam ve Sıvı Sıcaklık Aralığı | -20 ° C ila 80 ° C (tehlikeli olmayan alanlar) |
| Ağırlık | Yaklaşık. 2.4 kg |
| Ağırlık | 3,5 kg |
|---|---|
| Gerilim Beslemesi (maksimum) | 30 VDC |
| Minimum Gerekli Çalışma Akımı | 3,6 mA |
| Tekrarlanabilirlik | <% 0.25 |
| Giriş sinyali aralığı | 4 - 20 Ma Hart |
| İletişim | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
|---|---|
| Teşhis | Evet |
| Koruma sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| Ambalaj bilgileri | Karton + ahşap sandık + koruyucu ambalaj |
| Sinyal Girişi | 4 ~ 20 Ma (Hart) |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı aralığı | -40 ila +85 °C |
| Pnömatik basınç | 1.4 ~ 8 bar (20 ~ 115 psi) |
| Koruma | IP66 |
| Ambalaj bilgileri | Karton + ahşap sandık + koruyucu ambalaj |
| Çıktı Modülleri | P/P (3-15 psi) veya I/P (4-20 Ma; İsteğe bağlı 10-50 Ma) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Toleransı | Harici regülatör olmadan 150 psi'ye kadar |
| Şok ve Titreşim Kullanımı | 2 g ve 500 Hz titreşim frekansı desteği |
| Sinyal bölünmesi aralığı | 2-, 3- veya 4 yönlü bölünmüş aralık |
| Ürün adı | ~ 0.25 SCFM (kararlı durum) / 0.31 SCFM'ye (I / P modülü) kadar |
| G/Ç numarası | 1, 16, 8, 32, 256, 64, 128 |
|---|---|
| Tip | PLC Ethercat Kuplör Modülü |
| Hafıza | ROM, Fram, FLASH BELLEK, Ram, Veri Belleği, I/O Belleği, EPROM, EEPROM |
| Paketi | % 100 orijinal paket |
| İletişim arayüzü | Modbus, CC-Link, Modubus, Profibus, I/O Bağlantısı, CAN Bus, DeviceNet, EtherCAT, RS485 |