| Teşhis | Evet |
|---|---|
| Giriş koruması | IP66 / Tip 4x |
| Çalışma sıcaklığı | -55 ° C ila +85 ° C (-67 ° F ila +185 ° F) |
| İletişim protokolü | Analog, Hart, Foundation Fieldbus, Ayrık G/Ç |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu + koruma |
| Giriş sinyali aralığı | 4 - 20 Ma Hart |
|---|---|
| Giriş basınç aralığı | 1.5 ila 6.0 bar |
| Minimum Gerekli Çalışma Akımı | 3,6 mA |
| Gerilim Beslemesi (maksimum) | 30 VDC |
| Nem | %0-100 Yoğuşmasız |
| En az sinyal | 3.6mA |
|---|---|
| Histerezis | <% 0.5 |
| Standart sıcaklık aralığı | -40°C ila +85 °C/ -40 °F ila +185 °F |
| Koruma Sınıfı | IP66 |
| Çıktı sijinali | 4-20 Ma |
| Muhafaza koruması | IP66 |
|---|---|
| Hava besleme baskısı | 1.4 ila 7 bar (20 ila 100 psi) |
| İletişim protokolü | HART (Otoyol Adreslenebilir Uzaktan Dönüştürücü) |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
| Ortam sıcaklık aralığı | -40 ° C ila +80 ° C (-40 ° F ila +176 ° F) |
| Uygulanabilir aktüatör | Pnömatik tek ve çift oyunculuk, doğrusal ve döner hareket aktüatörü |
|---|---|
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
| İletişim sistemi | SFN iletişimi (Model AVP300/301/302)/HART6(Model AVP302) |
| Çıkış Sinyali | 4-20 mA DC (Seyahat iletimi) |
| yıldırımdan korunma | Gerilim dalgalanmasının tepe değeri: 12 kV/Akım dalgalanmasının tepe değeri: 1000 A |
| İletişim Protokolü | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
|---|---|
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
| Hava Besleme Basıncı | 1.4 ila 7 bar (20 ila 100 psi) |
| Ürün adı | Yaklaşık. 0,4 kg/saat (1,4 barda) |
| Ortam sıcaklık aralığı | -40 ° C ila +80 ° C (-40 ° F ila +176 ° F) |
| Depolama Sıcaklığı Sınırları | -58 ° F ila 185 ° F (-50 ° C ila 85 ° C) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Etkisi | PSI birimi başına% 0.05 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Tekrarlanabilirlik | ±% 0.3 tam aralık |
| Sıcaklık etkisi | <0.005 /° F tipik; -40 ° F ila 180 ° F (<0.01 /° C) |
| Giriş sinyali aralığı | 4-20 mA (bölünmüş aralık minimum genlik 8 mA) |
|---|---|
| Hava Temini | 20 ila 100 psig (aktüatör yay aralığının 5 ila 10 psi üzerinde ayarlayın) |
| Aktüatör inme | 20 mm ila 150 mm veya 55° ila 90° |
| Aksiyon | Tek Etkili/Arızalı Havalandırma/Çift Etkili |
| Çalışma Sıcaklığı | -4 °F ila +158 °F |
| Depolama Sıcaklığı Sınırları | -58 ° F ila 185 ° F (-50 ° C ila 85 ° C) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Etkisi | PSI birimi başına% 0.05 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Tekrarlanabilirlik | ±% 0.3 tam aralık |
| Sıcaklık etkisi | <0.005 /° F tipik; -40 ° F ila 180 ° F (<0.01 /° C) |
| Giriş sinyali | 4-20 mA HART (yük voltajı tipik 6,6 V) |
|---|---|
| Muhafaza | Alüminyum, tek etkili |
| Pozisyon Geribildirimi | Potansiyometre veya temassız sensör (NCS) |
| Strok / dönüş aralığı | 3-130 mm / 30-100° |
| Tedarik Havası | 1,4-7 bar, ISO 8573-1 Sınıf 3 kalitesi |