| Başvuru | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam sıcaklığı |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Film, Müzik, Haber |
| Ayar noktası | 4 ila 20 mA |
|---|---|
| Valf yolculuğu | 3.6 ila 300 mm |
| Açılma açısı | 24 ila 100° |
| Malzeme | çelik |
| İletişim | HART® saha iletişim protokolü |
| Açılma açısı | 24 ila 100° |
|---|---|
| Hava besleme | 1,4-8 bar (20-115 psi) |
| Montaj konumu | Dik, yoğuşma suyu drenajı aşağı doğru |
| İsteğe bağlı solenoid valf | İle birlikte |
| Elektrik bağlantıları | 1/2 NPT iç dişli |
| Marka | Topworx |
|---|---|
| Şaft | Namur |
| Kanal girişleri | (2) 1/2 "npt |
| Pilot | Pilot seçeneği yok |
| Malzeme | Tropikalize alüminyum |
| Ortam sıcaklığı | -20 ~ +70℃ |
|---|---|
| Pnömatik bağlantılar | RC 1/4 veya NPT 1/4 |
| Hava temini | Maks. 7.0Bar (100psi) |
| Tekrarlanabilirlik | ±% 0.5 FS içinde |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu + koruma |
| Ortam sıcaklığı | -40 ° C ila +80 ° C (-40 ° F ila +176 ° F) |
|---|---|
| Histerezis | < %0,1 |
| Çıkış basıncı | Tedarik baskısının 0 -% 100'ü |
| Hava tüketimi | Tipik olarak <0.1 nm³/s (sabit durumda) |
| Tehlikeli Alan Sertifikasyonu | ATEX, IECEx, FM |
| Güç kaynağı | Döngü 4-20mA kontrol sinyalinden güç alır |
|---|---|
| Yük Gerilimi | 20 mA DC'de 11,0 VDC / 4 mA DC'de 10,0 VDC |
| Oyunculuk tipi | Tek veya çift |
| Tedarik Ortamı | Hava veya nitrojen |
| Dijital İletişim | HART7 |
| Giriş akımı aralığı | 4~20mA DC |
|---|---|
| Hava Kaynağı Bağlantı Boyutu | PT1/4, NPT1/4 |
| Giriş Koruma Derecesi | IP66 |
| Giriş basınç aralığı | 0.14 ~ 0.7mpa |
| Basınç Göstergesi Bağlantı Boyutu | PT1/8, NPT1/8 |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu/Ahşap sandık |
|---|---|
| Teslim süresi | 60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Stokta büyük miktarlarda. |
| Menşe yeri | Amerika |