| Türü | Kelebek vana |
|---|---|
| Marka adı | Keystone |
| Model | F990 |
| MOQ | 1 set |
| Boyut | DN15 ila DN300 |
| Ürün adı | valf için pnömatik parçalar ROTORK YTC SPTM-5V Akıllı Konum Vericisi |
|---|---|
| Marka | ROTORK YTC |
| model | SPTM-5V |
| aile | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | konumlandırıcı |
| Ürün adı | EMERSON Tescom 26-2700 Serisi Karşı Basınç Kontrol Regülatörü |
|---|---|
| Marka | TESKOM |
| Modeli | 26-2700 |
| Yuva, Ana Valf | CTFE, Vespel SP21 |
| Bonnet, Arka kapak, Gövde | Pirinç, 303 Paslanmaz Çelik, 316 Paslanmaz Çelik |
| Sapma | % ≤ 1 |
|---|---|
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
| Sinyal aralığı | 4 ila 20 mA |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık, Normal Sıcaklık |
| Koruma derecesi | IP 66/NEMA 4X |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık, Normal Sıcaklık |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Sapma | % ≤ 1 |
| Duyarlılık | ≤%0,1 |
| Eylem yönü | Tersine çevrilebilir |
| Sıcaklık | ≤0.15 %/10 K |
|---|---|
| Özel Destek | OEM |
| Medya | gaz |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık, Normal Sıcaklık |
| histerezis | ≤0,3 % |
| Sinyal aralığı | 4 ila 20 mA |
|---|---|
| Medya | gaz |
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık, Normal Sıcaklık |
| Koruma derecesi | IP 66/NEMA 4X |
| Duyarlılık | ≤%0,1 |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
| Sıcaklık | ≤0.15 %/10 K |
| Özel Destek | OEM |
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
|---|---|
| Sapma | % ≤ 1 |
| Eylem yönü | Tersine çevrilebilir |
| Garanti | 1 yıl |
| Özel Destek | OEM |
| histerezis | ≤0,3 % |
|---|---|
| Duyarlılık | ≤%0,1 |
| Güç | Pnömatik |
| Medya | gaz |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık, Normal Sıcaklık |